Osoby, które zadeklarowały członkostwo w Stowarzyszeniu Chorych na Klasterowe Bóle Głowy, prosimy o opłacenie składki członkowskiej (60zł) za rok 2024.
Stowarzyszenie Chorych na Klasterowe Bóle Głowy
Bank PKO BP - Nr 93 1020 4391 0000 6102 0157 5935
Tytułem: składka członkowska 2024
Uwaga! Jeśli wpłacacie składkę w czyimś imieniu, z czyjegoś konta lub wpłacacie na poczcie, wpiszcie w tytule wpłaty imię i nazwisko osoby, której wpłata dotyczy.

SPOSÓB NA KLASTEROWY BÓL GŁOWY

Książki, publikacje, strony internetowe, odkrycia na temat KBG.
Marcin1178
Nowka
Posty: 16
Rejestracja: 26 gru 2010, 18:44

SPOSÓB NA KLASTEROWY BÓL GŁOWY

Post autor: Marcin1178 »

Witam wszystkich..:)

Znalazłem sposób na Klasterowy ból głowy. Drążyłem temat 24 lata i udało się.. Mimo blokady nerwów potylicznych, mimo wykonania Termolezji w Poradni Leczenia Bólu, bóle wciąż występowały.. Po kolejnych zabiegach bóle wystąpiły, wyłem w bólu straszliwie.. Po przemyśleniach podłączyłem się pod urządzenie TENS i usunąłem ból w 2 minuty. Potwierdziłem to kilkakrotnie i jest..:) Działa.. Ból usuwam od 2 min do max 20 gdzie po kilku minutach stopniowo schodzi..
Zgodnie z przepisami medycznymi, Termolezję można wykonać po stronie bólu. W moim przypadku Lewe nerwy potyliczne (mniejszy i większy). To akurat nic nie dało. Prawdopodobnie nie chodzi o nerwy potyliczne a o podwzgórze mózgu. Podpięcie elektrod po przeciwnej stronie dało natychmiastowy efekt.

Zaraz dodam fotki z ułożeniem elektrod oraz urządzenie jakiego używam..:)
ODPOWIEDZ