Do osób po raz pierwszy odwiedzających forum

O wszystkim co związane z KBG
Bea
Site Admin
Posty: 591
Rejestracja: 04 paź 2006, 23:51
Lokalizacja: Kraków

Do osób po raz pierwszy odwiedzających forum

Post autor: Bea »

Zanim założysz nowy wątek, zapytasz o coś, proszę zapoznaj się dokładnie ze stroną internetową i tym forum.
Wiele pytań już padło, jest także wiele odpowiedzi-informacji.

Wszystko po to, by uniknąć powielania tych samych informacji, których pisanie jest bezsensowne.

Proszę swobodnie zakładać nowe wątki, zwracając uwagę na odpowiedni tutuł- mówiący o poruszanym problemie, niekoniecznie podklejając się pod wątki już istniejące. Oczywiście nie w każdym przypadku jest to wskazane.
To z kolei dla przejrzystości forum i z uwagi na ułatwienie nowym osobom rozeznania się w jego zawartości.

Im więcej napiszesz o swoim klasterze, swojej walce, tym bardziej możesz pomóc drugiemu, a na pewno powstanie na forum obraz najbliższy naszym realiom zmagania się z chorobą.
Wchodzisz tu, szukasz info, piszesz post, czekasz na odpowiedź, daj coś z siebie, zostaw ślad- to chyba uczciwy układ?

Jeśli widzisz ankietę, wypełnij.
To także ważne informacje i nie są po to, aby tylko być.
-Bea-
Bea
Site Admin
Posty: 591
Rejestracja: 04 paź 2006, 23:51
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Bea »

Ponawiam prośbę do nowych osób!
Zdaję sobie sprawę, że przebrnięcie przez forum zajmuje trochę czasu, ale proszę zważać na fakt, że nie zawsze ktoś z nas stałych bywalców jest na forum, może odpisać, a najważniejsze za każdym razem praktycznie piszemy to samo, tylko jesli pisze się coś po raz n-ty, to ręce opadają.
Forum ma już naprawdę wiele info.
Proszę zapoznawać się w pierwszej kolejności z informacjami na naszej stronie- są usystematyzowane i dają pełny obraz choroby.
Potem zapraszam do zapoznania się z zasobami forum, które uzupelnia stronę.
Takie podejscie do sprawy wiele wyjaśnia i rozjaśnia obraz kbg, pozwala dojrzeć samego siebie w tym obrazie, a nikt z nas nie wie, jak to u drugiegio wygląda. Najlepiej jest to ocenić samemu, posiadając informacje o chorobie.

A potem zapraszam do dyskusji :)
-Bea-
Awatar użytkownika
piter
Przewodnik
Posty: 685
Rejestracja: 12 lis 2006, 09:05

Re: Do osób po raz pierwszy odwiedzających forum

Post autor: piter »

.
Ostatnio zmieniony 24 gru 2011, 12:42 przez piter, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
piter
Przewodnik
Posty: 685
Rejestracja: 12 lis 2006, 09:05

Re: Do osób po raz pierwszy odwiedzających forum

Post autor: piter »

Gorączkowo , z uczuciem dziwnego wstydu i niepojętej winy , manipuluję palcami przy klawiaturze, naprawdę za każdym razem gdy dołącza na " przecież nasze forum " ktoś nowy ; uzasadniony przez cierpienie . Nowy , który w moim wyobrażeniu szuka subtelnie , mądrze w obliczu swojej niewiedzy pomocy od nas hmm ; nazwijmy to bywalców bądź przesiadywaczy bądź to tak zwanych " starych " . I zapalając papierosa w tym pozytywnym zamęcie informacji od nowo przybyłych , zastanawiam się jak i reszta naszego bractwa jak pomóc ? co zrobić ? Trysnąć pomysłem czy odpisać od serca ? ; odważyć się na żart ? czy milczeć pozbawiając się błyskotliwej wypowiedzi która moją ciężką niekiedy ironią doprowadzić mogłaby do korkociągu umysłowego Nowego , cierpiącego , proszącego w tych kilku literkach o pomoc i zrozumienie ; często między wierszami krzyczącego o pomoc. Czy czekać aż nasze orędowniczki niedrażliwości i ośmielenia odpowiedzą ( na co czekamy wszyscy w milczeniu nie przyznając się do tego ; nie w zakłamaniu lecz w wierze , że uczynimy dobro ) czyli kiedyś BEA I kiedyś Nadziejka ( ciągle mając nadzieję 16 września 2011 roku naszego ) szczerze dadzą Nowym świadectwo naszego ja , naszego istnienia i mądrości naszej ( danej świadectwem na forum ) wypełnionej też przez ból i cierpienie . Że będą świadczyć i pomagać i odpisywać i pocieszać i zachowamy swój status dla Nowych ; i będzie można spokojnie zamknąć oczy zaciągnąć się papierosem i potem pisać już jako ten bezpieczny czyli drugi raz . Rozmawiać i pomagać nawet kiedy popiół poprószy cichutko klawiaturę .I jak napisała BEA ( a niektórzy zapomnieć nie mogą i nie powinni :!: )- zaprosić do dyskusji...
Awatar użytkownika
piter
Przewodnik
Posty: 685
Rejestracja: 12 lis 2006, 09:05

Re: Do osób po raz pierwszy odwiedzających forum

Post autor: piter »

.
ODPOWIEDZ