Osoby, które zadeklarowały członkostwo w Stowarzyszeniu Chorych na Klasterowe Bóle Głowy, prosimy o opłacenie składki członkowskiej (60zł) za rok 2024.
Stowarzyszenie Chorych na Klasterowe Bóle Głowy
Bank PKO BP - Nr 93 1020 4391 0000 6102 0157 5935
Tytułem: składka członkowska 2024
Uwaga! Jeśli wpłacacie składkę w czyimś imieniu, z czyjegoś konta lub wpłacacie na poczcie, wpiszcie w tytule wpłaty imię i nazwisko osoby, której wpłata dotyczy.

Część

Napisz parę słów o sobie.
Ankaa
Nowka
Posty: 2
Rejestracja: 10 wrz 2021, 20:30

Część

Post autor: Ankaa »

Cześć, mam dość... Pewnie będę pisała dosyć haotycznie bo jestem teraz w miejscu gdzieś pomiędzy" chyba atak się kończy" a " chyba nowy atak się zaczyna" tak czy inaczej chciałam powiedzieć że cieszę się że znalazłam to forum, znalazłam je już kilka lat temu ale dopiero dzisiaj odważyłam się napisać. Bo mam już dość i muszę podzielić się tym z kimś kto też tak dosyć miał.... Czuje wkurzenie, niemoc, strach i ten cholerny ból. Chciałam uderzać głową o ścianę, wywiercić wiertarka dziurę w głowie, wyskoczyć z okna boże dzisiaj miałam tyle pomysłów z tych bardziej racjonalnych okłady zimne ciepłe, 100 pozycji do leżenia, siedzenia, biegałam, skakałam, nawet myślałam o tym żeby bzyknac się z chłopakiem ( słyszałam kiedyś o przypadku w którym orgazm przerwał napad) koniec końców zwymiotowałam do miski ( ciekawostka było to że podczas wymiotowania nie czułam bólu :)) mój klaster 2021 to zdecydowanie największy byk ze wszystkich które miałam (a mam od 2010).- Ania obecnie na staveran 240 i zwiększam, doraźnie cinie w ilościach hurtowych- załamana zrezygnowana i wk*****a .
Awatar użytkownika
Olek
Site Admin
Posty: 999
Rejestracja: 04 paź 2006, 13:28

Re: Część

Post autor: Olek »

Witaj Aniu,
to co opisalas to naprawde nie wesolo.
poslalem PW

Pozdrawiam
Olek :cry:
Awatar użytkownika
gnatek
Przewodnik
Posty: 994
Rejestracja: 26 paź 2008, 19:42

Re: Część

Post autor: gnatek »

cześć, przykro :( choć wymioty, czy choćby nudności raczej nie są typowe dla klastra.
nie wiem co Ci napisał Olek, ale co by nie napisał, to na pewno ma rację i należy się Go słuchać bo ma ogromne doświadczenie i wiedzę w walce z tym "naszym" bólem.
poczytaj sobie wcześniejsze wpisy i powyciągaj wnioski. '
wydaje się, że podstawą będzie trafić w odpowiednie, neurologiczne ręce.
czego Ci serdecznie życzę :)
Ankaa
Nowka
Posty: 2
Rejestracja: 10 wrz 2021, 20:30

Re: Część

Post autor: Ankaa »

Dziś jest już dużo lepeij :) zwiększyła staveran i pojawiło się światełko w tunelu :) może mój tegoroczny klaster nie będzie trwał 3 miesiące jak ostatni. U mnie wymioty oznaczają że ból przekroczył 10:( i zaczyna się faza kosmiczna.
Najgorsze jest to, że przez to cholersteo głowa mi siadła całkowicie. Ataki paniki, lęki. Wydaje mi się że znalaLam dobrego neurologa teraz czas na terapeutę ...
Awatar użytkownika
Olek
Site Admin
Posty: 999
Rejestracja: 04 paź 2006, 13:28

Re: Część

Post autor: Olek »

Czesc Waldku,
milo cie znow spotkac na forum :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
gnatek pisze: 13 wrz 2021, 18:59 nie wiem co Ci napisał Olek, ale co by nie napisał, to na pewno ma rację i należy się Go słuchać bo ma ogromne doświadczenie i wiedzę w walce z tym "naszym" bólem.
Dziekuje za zaufanie lecz ja sie moge tez mylic, ja tylko zwykly czlowiek jak ty i wszyscy cierpiacy na tym forum.

Czas po Epizodzie jest czasem przed Epizodem. :oops: :oops: :oops:

Na koncu bedzie wszystko dobrze, a jak nie jest dobrze to jeszcze nie jest koniec.

Pozdrawiam i nie poddawajcie sie
Olek :roll: :oops:
Awatar użytkownika
gnatek
Przewodnik
Posty: 994
Rejestracja: 26 paź 2008, 19:42

Re: Część

Post autor: gnatek »

cześć Olek :) na szczęście znam Cię na tyle, by wiedzieć że nie działasz pochopnie i darzysz medycynę jako taką należytym szacunkiem. a Ani należy życzyć wytrwałości w walce i jak najszybszego znalezienia własnej drogi leczenia. bo co ciekawe, choć nasza choroba ma wiele wspólnych mianowników, to już sposoby skutecznego leczenia są dosyć zróżnicowane. każdy z nas reaguje na leki trochę inaczej.
ODPOWIEDZ