Osoby, które zadeklarowały członkostwo w Stowarzyszeniu Chorych na Klasterowe Bóle Głowy, prosimy o opłacenie składki członkowskiej (60zł) za rok 2024.
Stowarzyszenie Chorych na Klasterowe Bóle Głowy
Bank PKO BP - Nr 93 1020 4391 0000 6102 0157 5935
Tytułem: składka członkowska 2024
Uwaga! Jeśli wpłacacie składkę w czyimś imieniu, z czyjegoś konta lub wpłacacie na poczcie, wpiszcie w tytule wpłaty imię i nazwisko osoby, której wpłata dotyczy.

Pomaga napój energetyczny

Jak to wygląda u każdego z nas, jak sobie radzimy, problemy, trudności, zwycięstwa, pytania.
gadek80
Nowka
Posty: 8
Rejestracja: 10 maja 2014, 17:29

Pomaga napój energetyczny

Post autor: gadek80 »

Witam Was,

Klasterowy ból głowy mam praktycznie od dziecka. Ataki bólu mam najczęściej co rok może dwa lata.
Obecnie jest on delikatny, bo na poziomie 3 może 4 i przy tym poziomie to się sprawdza. Mam nadzieję że nie będę musiał testować tego przy poziomie 8 czy 9 bo i takie bóle miałem.
Mianowicie, tydzień temu kiedy jeszcze dodatkowo byłem bardzo zmęczony kupiłem sobie napój energetyczny, jeden z najtańszych i zauważyłem, że do 10, 15 minut ból mi przechodzi.

Z pewnością nie jest to zdrowy sposób :) ale może ktoś z Was też to zauważył lub wypróbuje ten sposób'.
Czytałem kiedyś, że kawa pomaga, dawno temu próbowałem przy poziomie bólu 8 i nie dała rady, a teraz szybciej mi jest wziąć napój do ręki niż szykować kawę, ale może też sprawdzę kawę czy nie chodzi przypadkiem o kofeinę.

Pozdrawiam Maciek
Awatar użytkownika
brawo04
Nowicjusz
Posty: 49
Rejestracja: 26 mar 2009, 18:19

Re: Pomaga napój energetyczny

Post autor: brawo04 »

Spróbuj coffecorn forte, tam też jest kofeina. Tylko nie doraźnie bo nie pomoże. Coffecorn mimo tego co wszyscy mówią działa tylko profilaktycznie, jedną lub dwie tabletki i można spokojnie przespać noc szczególnie gdy rano trzeba wstać do pracy. Po dwunastu godzinach powtórka z rozrywki i jakoś się żyje. Niestety kłóci się to z tym co piszą w ulotce bo maksymalna dawka to osiem tabletek na tydzień i należy zrobić przerwę. U mnie to było kilkanaście opakowań przez trzy miesiące i teraz robię przerwę, mała różnica. Krótko mówiąc coffecorn trzeba wypróbować indywidualnie na sobie. Jeszcze raz powtórzę, doraźnie nie pomaga. Powodzenia.
Awatar użytkownika
piter
Przewodnik
Posty: 686
Rejestracja: 12 lis 2006, 09:05

Re: Pomaga napój energetyczny

Post autor: piter »

brawo04 miło Cię " słyszeć " znowu .
Awatar użytkownika
brawo04
Nowicjusz
Posty: 49
Rejestracja: 26 mar 2009, 18:19

Re: Pomaga napój energetyczny

Post autor: brawo04 »

Jeszcze żyję ale czasami nie jestem pewien, ostatnie miesiące były tragiczne.
Liliana
w Temacie
Posty: 390
Rejestracja: 29 gru 2014, 14:12

Re: Pomaga napój energetyczny

Post autor: Liliana »

Coffecorn forte... dobry lek, ale na mojego klastera nie działał. Próby zaczynałam od 3x1tbl. aż doszłam do 3xdz. po 3szt. Bez efektu, a praktycznie całe opakowane na jeden dzień schodziło (wtedy było 10tbl. w opakowaniu). Lekarz się przeraził i wprowadził mi Hydrocortison i.v. Ale to też był niewypał :(
Fajnie, że innym pomaga.
Pozdrawiam :)
gadek80
Nowka
Posty: 8
Rejestracja: 10 maja 2014, 17:29

Re: Pomaga napój energetyczny

Post autor: gadek80 »

I znowu mi powrócił ból głowy, coraz częściej jestem przekonany, że duży wpływ na niego ma stres.
Lecz tak jak poprzednio, pomaga napój energetyczny, który kupuję za 2,50zł litrowa butelka z delikatesów centrum. Kryptoreklama :P
Kiedy już czuję, że nadchodzi ból, duszkiem wypijam około 300 ml i w przedziale 10-30 minut ból zanika. Tak jak poprzednio jest to level 3 do 4.
Odnośnie komentarzy, raczej nie chodzi o kofeinę, bo kawa mi nie pomagała, ale coś w tym napoju jest, że sobie z nim radzi.
Jeżeli komuś pomoże proszę również o info.

Pozdrawiam Maciek
ODPOWIEDZ