Osoby, które zadeklarowały członkostwo w Stowarzyszeniu Chorych na Klasterowe Bóle Głowy, prosimy o opłacenie składki członkowskiej (60zł) za rok 2024.
Stowarzyszenie Chorych na Klasterowe Bóle Głowy
Bank PKO BP - Nr 93 1020 4391 0000 6102 0157 5935
Tytułem: składka członkowska 2024
Uwaga! Jeśli wpłacacie składkę w czyimś imieniu, z czyjegoś konta lub wpłacacie na poczcie, wpiszcie w tytule wpłaty imię i nazwisko osoby, której wpłata dotyczy.

Badania klasterowego w Polsce - tlen

Jak to wygląda u każdego z nas, jak sobie radzimy, problemy, trudności, zwycięstwa, pytania.
Ewap
Nowka
Posty: 1
Rejestracja: 23 lip 2018, 09:05

Badania klasterowego w Polsce - tlen

Post autor: Ewap »

Dzień dobry,
Cierpię na migreny (tak uważano) od 7 roku życia, czyli ponad 30 lat. O Was dowiedziałam się w tamtym roku w "bólowym ciągu jesienno-zimowym". Prowadziłam zapiski i stosowałam się do Waszych rad. Mój "ciąg" minął i od lipca jazda od nowa:( Mój neurolog boi się przepisać mi tlen, na pogotowiu, gdzie od czasu do czasu trafiam, bo sumatryptany nie dają rady, raz podali mi tlen na moja prośbę, ale do nosa i na leżąco... szkoda gadać. Bardzo proszę o adres dobrego ośrodka w Polsce, gdzie są neurolodzy specjalizujący się w bólach głowy. Gdzie przejrzeliby moje notaki, ewentualnie zrobili jakieś badania, a przede wszystkim umożliwiliby mi spóbowanie tlenu. Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ