Osoby, które zadeklarowały członkostwo w Stowarzyszeniu Chorych na Klasterowe Bóle Głowy, prosimy o opłacenie składki członkowskiej (60zł) za rok 2024.
Stowarzyszenie Chorych na Klasterowe Bóle Głowy
Bank PKO BP - Nr 93 1020 4391 0000 6102 0157 5935
Tytułem: składka członkowska 2024
Uwaga! Jeśli wpłacacie składkę w czyimś imieniu, z czyjegoś konta lub wpłacacie na poczcie, wpiszcie w tytule wpłaty imię i nazwisko osoby, której wpłata dotyczy.

Witam

Napisz parę słów o sobie.
pawel
Nowka
Posty: 4
Rejestracja: 07 cze 2017, 22:40

Witam

Post autor: pawel »

Witam Wszystkich, jestem Paweł. Na forum trafiłem szukając informacji o różnego rodzaju bólu głowy.
Śmiem twierdzić że niestety i ja jestem skazany na ten potworny ból. Jak pierwszy raz przeczytałem objawy Hortona, KBG to tak jak bym sam je napisał. Mam 32 lata i w sumie dokładnie nie pamiętam od kiedy mnie boli głowa. Z początku myślałem że to zatoki, ale okazały się być czyściutkie.
Tak na poważnie zacząłem się badać ok 5 lat temu. Napady bólu mam zazwyczaj raz do roku, w 2014 miałem dwa razy. W tej chwili jestem po miesiącu męki a dzisiaj mija trzecia doba bez bólu - tak więc trzymam kciuki że to koniec, bo aż się boje zasypiać.

Jak już zaznajomię się z forum, poczytam, itp. postaram się opisać swój problem. Tak więc witam jeszcze raz i pozdrawiam.
Awatar użytkownika
piter
Przewodnik
Posty: 686
Rejestracja: 12 lis 2006, 09:05

Re: Witam

Post autor: piter »

Cześć Pawle .
To dobra wiadomość , że już powoli kończy się rzut .
Jeszcze pewnie coś porazi , przerazi i wróci na chwilkę postraszyć ...ale to już chyba końcówka .
W każdym bądź razie dasz radę .
witaj wśród NAs i popisz coś o sobie .
Liliana
w Temacie
Posty: 390
Rejestracja: 29 gru 2014, 14:12

Re: Witam

Post autor: Liliana »

Witaj Paweł :)
Miło mi, że dołączyłeś do naszego grona.
Pozdrawiam serdecznie :)
pawel
Nowka
Posty: 4
Rejestracja: 07 cze 2017, 22:40

Re: Witam

Post autor: pawel »

Tak, ból odszedł na dobre. Głowa mnie nie boli już ponad tydzień. Życie jest piękne! :)... do następnego ataku zapewne.
ODPOWIEDZ