Osoby, które zadeklarowały członkostwo w Stowarzyszeniu Chorych na Klasterowe Bóle Głowy, prosimy o opłacenie składki członkowskiej (60zł) za rok 2024.
Stowarzyszenie Chorych na Klasterowe Bóle Głowy
Bank PKO BP - Nr 93 1020 4391 0000 6102 0157 5935
Tytułem: składka członkowska 2024
Uwaga! Jeśli wpłacacie składkę w czyimś imieniu, z czyjegoś konta lub wpłacacie na poczcie, wpiszcie w tytule wpłaty imię i nazwisko osoby, której wpłata dotyczy.

cześć wam

Napisz parę słów o sobie.
pentak
Nowka
Posty: 2
Rejestracja: 05 maja 2017, 07:39

cześć wam

Post autor: pentak »

po kwietniowych hecach nocnych z moją głową postanowiłem udać się do lekarza. najpierw internisty, później neurologa. wizyta odbyła się wczoraj, lekarz zawyrokował KBG - podejrzewałem, że to neuralgia nerwu potylicznego, ale jednak nie. zostałem wysłuchany, ostukany i dostałem receptę na "cinie". wizytę odwklekałem, ponieważ mam dośc długie remisje, i szybko zapominam o tym, że bolało. no ale wraca, czasem dwa razy do roku (zwykle kwiecień i wrzesień), lub po kilku latach najczęściej w kwietniu - tak jak ostatnim razem. pierwszy raz zabolało, o ile pamiętam, około 15 lat temu. dziwaczna przypadłość i tajemnicza. no i to tyle na początek, łączę się w bólu :)

paweł
Aleko
Site Admin
Posty: 456
Rejestracja: 13 cze 2007, 23:59

Re: cześć wam

Post autor: Aleko »

I ja łączę się z Tobą!Okresy bólowe wiosna- jesień bardzo typowe.Napisz coś więcej,Cinie pomaga?jak zażywasz?Witamy na forum.
pentak
Nowka
Posty: 2
Rejestracja: 05 maja 2017, 07:39

Re: cześć wam

Post autor: pentak »

jeszcze nie zrealizowałem recepty, przyszedł maj i bóle ustały. napiszę za to, że w przeciągu tych kilkunastu lat, miałem przerwę w piciu alkoholu - 2,5 roku, i rzuciłem papierosy na 4 lata. był to zdecydowanie najmniej bolesny okres w moim życiu, i ogólnie cieszyłem się lepszym samopoczuciem. proszę to rozważyć. nie przypominam sobie żebym wtedy miewał napady.
ODPOWIEDZ