Osoby, które zadeklarowały członkostwo w Stowarzyszeniu Chorych na Klasterowe Bóle Głowy, prosimy o opłacenie składki członkowskiej (60zł) za rok 2024.
Stowarzyszenie Chorych na Klasterowe Bóle Głowy
Bank PKO BP - Nr 93 1020 4391 0000 6102 0157 5935
Tytułem: składka członkowska 2024
Uwaga! Jeśli wpłacacie składkę w czyimś imieniu, z czyjegoś konta lub wpłacacie na poczcie, wpiszcie w tytule wpłaty imię i nazwisko osoby, której wpłata dotyczy.

Złoty Środek ??????

Napisz parę słów o sobie.
Jay
Nowka
Posty: 2
Rejestracja: 15 kwie 2017, 15:22

Złoty Środek ??????

Post autor: Jay »

Witam. Nie będę opisywał swojej histori bo nie po to tutaj jestem. Pisze to bo chce się podzielić z wami moim odkryciem Próbowałem wszystkiego jak w Polsce tak i za granicami, miałem wiec dostęp do naprawdę dobrych lekarstw. Niestety tylko imigran w zastrzykach mi pomagał. Ale nie próbowałem wtedy jeszcze tego lekarstwa. Po przeprowadzeniu kuracji tym środkiem ból zniknął , nie wiem jak to możliwe ale od 21 lat po raz pierwszy nie odczuwam skutków hortona. Mogę jeść co chce spać ile chce mam nadzieje ze już na stałe . (Niestety w Polsce to lekarstwo jest nielegalne z góry współczuje ). Pozdrawiam i życzę powrotu do zdrowia jak mi się udało :wink:
Liliana
w Temacie
Posty: 390
Rejestracja: 29 gru 2014, 14:12

Re: Złoty Środek ??????

Post autor: Liliana »

To cudownie Jay, że wziąłeś rozwód z Hortonem.
Szkoda tylko, że nie piszesz ile to już trwa, bo zastanawiam się czy to tydzień, miesiąc, rok czy dłużej???
W tej chorobie, jak już niejedno z nas się przekonało, nie ma "złotych środków". Na właściwy dla siebie lek, trafia się zazwyczaj metodą prób i błędów.
Niedawno dowiedziałam się od znajomej, że jej mąż, który długo cierpiał na (jak się okazało) KBG, około 30 lat temu, trafił na PRAWDZIWEGO FACHOWCA, neurologa. Po przeprowadzonym leczeniu litem, w szpitalu, w Jastrzębiu (leżał tam podobno 2,5 miesiąca) został wyleczony z bólów głowy Hortona. Ja także w czasie rzutów sięgam po lit, ale on mnie nie wyleczył, daje mi remisje, które trwają (tylko/AŻ) 2-5 lat.
Pozdrawiam i życzę Ci dożywotniej remisji.
ODPOWIEDZ