Osoby, które zadeklarowały członkostwo w Stowarzyszeniu Chorych na Klasterowe Bóle Głowy, prosimy o opłacenie składki członkowskiej (60zł) za rok 2024.
Stowarzyszenie Chorych na Klasterowe Bóle Głowy
Bank PKO BP - Nr 93 1020 4391 0000 6102 0157 5935
Tytułem: składka członkowska 2024
Uwaga! Jeśli wpłacacie składkę w czyimś imieniu, z czyjegoś konta lub wpłacacie na poczcie, wpiszcie w tytule wpłaty imię i nazwisko osoby, której wpłata dotyczy.

Nowy Tomyśl wita!

Napisz parę słów o sobie.
Awatar użytkownika
narcissus
Zainteresowany
Posty: 235
Rejestracja: 23 lis 2015, 15:29

Nowy Tomyśl wita!

Post autor: narcissus »

Moja historia będzie standardowa, więc nie zamierzam przynudzać. Choruję od dzieciństwa. No i tak bywa. Kręte drogi i wertepy "życia" ostatecznie doprowadziły mnie do właściwej diagnozy, lekarza i pomocy. Co ciekawe KLASTER wbrew powszechnej opini budzi zaciekawienie i zrozumienie, chęć doedukowania wśród lekarzy pierwszego kontaktu. Może miałem po prostu to szczęście. W związku z tym w miarę komfortowo radzę sobie z choróbskiem mając świadomość wsparcia i zrozumienia przede wszystkim. Nie rzucania kolejnych kłód pod nogi, jak do niedawna. Na zasadzie "co pan potrzebuje i ile, coś jeszcze będzie?". Wątki forumowe śledzę od dłuższego czasu. Czyżby sprawy priorytetowe, stowarzyszeniowe zmierzały we właściwym kierunku? Podziwiam (szczerze) zaangażowanie i wytrwałość w dążeniu do celu. Dystans do siebie zwłaszcza, mimo cierpienia. Niezamierzenie się rozpisałem. Witam.
Awatar użytkownika
piter
Przewodnik
Posty: 686
Rejestracja: 12 lis 2006, 09:05

Re: Nowy Tomyśl wita!

Post autor: piter »

Witaj narcissus . Dobrze , że " niezamierzenie " się rozpisałeś . Witaj wśród Nas .
Awatar użytkownika
narcissus
Zainteresowany
Posty: 235
Rejestracja: 23 lis 2015, 15:29

Re: Nowy Tomyśl wita!

Post autor: narcissus »

Sam pan Prezes wita mnie... nie godzien jestem :) Widząc tak ogromny ruch na forum pozwolę sobie dopisać się tu i ówdzie.
Awatar użytkownika
piter
Przewodnik
Posty: 686
Rejestracja: 12 lis 2006, 09:05

Re: Nowy Tomyśl wita!

Post autor: piter »

Nie sztuką jest dużo pisać i niemądrze , by sztucznie tworzyć ruch na forum . Czasem kropelka , pojedynczy cień litery , wyrazu ma większą wagę by pomyśleć , porozmawiać i odpowiedzieć . Jeszcze raz witaj wśród Nas razem ze swoim ciekawym stonowanym sarkazmem.
Awatar użytkownika
Olek
Site Admin
Posty: 999
Rejestracja: 04 paź 2006, 13:28

Re: Nowy Tomyśl wita!

Post autor: Olek »

Witam, Witam.

Olek
Awatar użytkownika
narcissus
Zainteresowany
Posty: 235
Rejestracja: 23 lis 2015, 15:29

Re: Nowy Tomyśl wita!

Post autor: narcissus »

Siema Olku.
Awatar użytkownika
Krzyniu
Zainteresowany
Posty: 239
Rejestracja: 06 sty 2008, 18:38

Re: Nowy Tomyśl wita!

Post autor: Krzyniu »

No proszę, wreszcie ktoś z okolic!
Nowy Tomyśl - to te miasteczko gdzie na podrzędnej uczelni dr Duda wykładał?
A na poważnie: urodziłem się w Nowym Tomyślu, tam skończyłem podstawówkę i ogólniak - dopiero na studia pojechałem do Poznania i tu już zostałem.
1-szy dzień Świąt w tym roku spędzę w Nowym Tomyślu u rodziców. Żeby za wiele nie pisać - to moje rodzinne miasto.
Narcissus, ile masz lat? Może jacyś wspólni znajomi? A może my się znamy? Mam młodszego brata który mieszka w NT, może jego znasz? Zapraszam na prive.

ps. jakby co mam mały zapas imi - mi na szczęście od 2 lat niepotrzebny więc się podzielę w razie potrzeby.
Awatar użytkownika
narcissus
Zainteresowany
Posty: 235
Rejestracja: 23 lis 2015, 15:29

Re: Nowy Tomyśl wita!

Post autor: narcissus »

Oj nic mi dr.Duda nie mówi. Ale to tak na marginesie. Mniejsza z tym! Autentycznie mnie zszokowałeś swoim postem. Myślałem, że świat jest nieco większy, a tu proszę!! Nie sądzę, żebyśmy się znali z widzenia choćby, choć może minęliśmy kiedyś na ulicy nie podejrzewając się nawet o "wspólne hobby". Mam trzy lata mniej w metryce. Pewnie wyemigrowałeś do Poznania wieki temu. Dziękuję za propozycję IMI! Nie potrzebuję i nawet nie mógłbym obecnie przyjmować, bo gryzłby się z innym moim lekiem. Dzięki tak, czy inaczej. Ależ mały i pokręcony ten klasterowy świat!! Zawsze byłem przekonany, że jestem tu sam. A tu proszę!
Awatar użytkownika
piter
Przewodnik
Posty: 686
Rejestracja: 12 lis 2006, 09:05

Re: Nowy Tomyśl wita!

Post autor: piter »

IMI nie gryzie się z żadnym innym lekiem . coś mi tu nie pasuje :?
Awatar użytkownika
narcissus
Zainteresowany
Posty: 235
Rejestracja: 23 lis 2015, 15:29

Re: Nowy Tomyśl wita!

Post autor: narcissus »

Przyjmuję inne leki, spoza klastera.
Awatar użytkownika
piter
Przewodnik
Posty: 686
Rejestracja: 12 lis 2006, 09:05

Re: Nowy Tomyśl wita!

Post autor: piter »

Sam na własnym organizmie przekonuję się dość dotkliwie , że klaster to nie jedyna choroba. Podstawy analizy u mnie szwankują > Oj głupi ja i bezmyślny.
Przepraszam jeśli Cię uraziłem . To wynik zmęczenia i troszkę ( mam nadzieję , że troszkę ) braku inteligencji .
Awatar użytkownika
narcissus
Zainteresowany
Posty: 235
Rejestracja: 23 lis 2015, 15:29

Re: Nowy Tomyśl wita!

Post autor: narcissus »

Coś Ty! Wszystko ok!
Awatar użytkownika
Krzyniu
Zainteresowany
Posty: 239
Rejestracja: 06 sty 2008, 18:38

Re: Nowy Tomyśl wita!

Post autor: Krzyniu »

narcissus pisze:Oj nic mi dr.Duda nie mówi.
Podpowiem: teraz to Prezydent pewnego kraju w środkowej Europie.
Co niektórzy twierdzą, że łamie Konstytucję tego środkowoeuropejskiego kraju.

Ja tam nie wiem... tzn. "Wiem! Ale nie powiem" :)
Awatar użytkownika
narcissus
Zainteresowany
Posty: 235
Rejestracja: 23 lis 2015, 15:29

Re: Nowy Tomyśl wita!

Post autor: narcissus »

A jednak ten Duda? No nie pomyślałbym nawet.
ODPOWIEDZ