Osoby, które zadeklarowały członkostwo w Stowarzyszeniu Chorych na Klasterowe Bóle Głowy, prosimy o opłacenie składki członkowskiej (60zł) za rok 2024.
Stowarzyszenie Chorych na Klasterowe Bóle Głowy
Bank PKO BP - Nr 93 1020 4391 0000 6102 0157 5935
Tytułem: składka członkowska 2024
Uwaga! Jeśli wpłacacie składkę w czyimś imieniu, z czyjegoś konta lub wpłacacie na poczcie, wpiszcie w tytule wpłaty imię i nazwisko osoby, której wpłata dotyczy.

Czy to moze byc bol klasterowy ?

Masz pytanie, zadaj je tutaj.
vivvian
Nowka
Posty: 1
Rejestracja: 15 lut 2015, 00:48

Czy to moze byc bol klasterowy ?

Post autor: vivvian »

Bardzo prosze o pomoc. Gdzies tak od ponad roku, co jakis czas, tak raz w miesiacu mam bardzo silne bole oczodolu, bol promieniuje do szczeki. Żaczyna sie od lekkiego pulsowania i stad wiem ze sie zbilza. Bol jest straszny, dochodza do tego mdlosci. Nawet jak juz ustapi, czuje po postu to miejsce. Musze wtedy sie polozyc i lyknac tabletki. Troche czytalam o bolu klasterowym i wiem ze sie wszystkie objawy u mnie sie zgadzaja. Czy to moze byc to ? Dopiero za 2 miesiace mam wizyte u neurologa. Nie wiem czy to wazne, ale podczas snu, zaciskam mocno szczeki lub zgrzytam.
Awatar użytkownika
sawbona
w Temacie
Posty: 254
Rejestracja: 13 gru 2006, 09:08

Re: Czy to moze byc bol klasterowy ?

Post autor: sawbona »

Szarlatanów u nas na forum nie uświadczysz, więc nikt odpowiedzialny nie wskaże precyzyjnie przyczyn twoich bólów. Zdecydowanie musisz iść do lekarza- neurologa. Dobrego. Poza tym powinnaś dokładniej opisać swoje bóle. Być może, ze masz jakiś rodzaj migreny. Objawy bywają podobne ale to zupełnie inna przypadłość.
ODPOWIEDZ