Osoby, które zadeklarowały członkostwo w Stowarzyszeniu Chorych na Klasterowe Bóle Głowy, prosimy o opłacenie składki członkowskiej (60zł) za rok 2024.
Stowarzyszenie Chorych na Klasterowe Bóle Głowy
Bank PKO BP - Nr 93 1020 4391 0000 6102 0157 5935
Tytułem: składka członkowska 2024
Uwaga! Jeśli wpłacacie składkę w czyimś imieniu, z czyjegoś konta lub wpłacacie na poczcie, wpiszcie w tytule wpłaty imię i nazwisko osoby, której wpłata dotyczy.

Wreszcie się gdzieś wygadam, tj. wśród swoich...

Jak to wygląda u każdego z nas, jak sobie radzimy, problemy, trudności, zwycięstwa, pytania.
Awatar użytkownika
Pablo
Site Admin
Posty: 152
Rejestracja: 29 paź 2008, 10:16

Re: Wreszcie się gdzieś wygadam, tj. wśród swoich...

Post autor: Pablo »

Horton, lekki OT się zrobił widzę ;-) Jeśli chcesz się dzielić materiałami odbiegającymi od tematyki działu, proszę abyś założył nowy temat w odpowiednim do poruszanych spraw miejscu.
Awatar użytkownika
Horton
Nowka
Posty: 13
Rejestracja: 31 sty 2010, 18:28

Re: Wreszcie się gdzieś wygadam, tj. wśród swoich...

Post autor: Horton »

Ok, sorki ;)
Awatar użytkownika
Horton
Nowka
Posty: 13
Rejestracja: 31 sty 2010, 18:28

Re: Wreszcie się gdzieś wygadam, tj. wśród swoich...

Post autor: Horton »

Witajcie Drodzy Moi po roku ciszy.
Na wstępie życzę Wam wszystkiego dobrego w NR i zero paskudnych ataków do końca życia!!!

Piszę do Was, bo tak się złożyło, że dziś w nocy był bardzo niepokojący mnie ból o znajomych objawach, który może wskazywać na kolejną zbliżającą się serię.
Jak ja to przetrwam sam, to nie mam zielonego pojęcia. Nie bardzo już nawet chcę.
Łączę się z Wami wszystkimi cierpiącymi! Trzymajmy się jakoś!

Pozdrowienia szczególne dla Hermana!!
Awatar użytkownika
herman
Przewodnik
Posty: 547
Rejestracja: 01 sty 2010, 19:16

Re: Wreszcie się gdzieś wygadam, tj. wśród swoich...

Post autor: herman »

Ty mnie nie pozdrawiaj ;) tylko w końcu się odezwij. Kiedy i gdzie można Cię spotkać ?
I tak jeszcze zadzwonię. Wiele się wydarzyło w tzw. międzyczasie więc trzeba się spotkać.
Awatar użytkownika
Horton
Nowka
Posty: 13
Rejestracja: 31 sty 2010, 18:28

Re: Wreszcie się gdzieś wygadam, tj. wśród swoich...

Post autor: Horton »

Witajcie!
To juz rzadkość, abym miał 2 serie w roku, a jednak. Już 2 tygodnie konam i jest coraz silniej i częściej.
Pozdrawiam wszystkich cierpiących i tych z remisją.
Szczególnie Hermana! :)
Awatar użytkownika
sawbona
w Temacie
Posty: 254
Rejestracja: 13 gru 2006, 09:08

Re: Wreszcie się gdzieś wygadam, tj. wśród swoich...

Post autor: sawbona »

Witaj,
nie mieliśmy okazji się poznać, ( chyba) niemniej trzymam kciuki za Ciebie. Co do Hermana - Horton- ja poważnie ostrzegam przed zadurzeniem się w tym facecie albowiem on nie zna miary w płodzeniu potomstwa ( i tu od razu się przyznam, że nie wiem czy chodzi o to, że lubi seks czy lubi dzieci). Poza tym, uważaj bo ma talenty krasomówcze i krasopisacze i może zbałamucić :) A on z tych porządnych, co nie zdradzają i to Ty będziesz cierpieć. :) Ale ad rem, wiem że to nie jest żadne pocieszenie ale są wśród nas tacy co klastra mają przez cały rok, a jak im się trafi tydzień bez bólu to nie wiedzą co zrobić ze szczęścia. Trzymaj się facet dzielnie bo to pora roku taka beznadziejna. Będzie lepiej. SAM O TYM WIESZ!
Awatar użytkownika
Horton
Nowka
Posty: 13
Rejestracja: 31 sty 2010, 18:28

Re: Wreszcie się gdzieś wygadam, tj. wśród swoich...

Post autor: Horton »

Dziekuje Ci bardzo! Wiem o czym mowisz :) A Herman to bardzo dobry czlowiek! Widze cos ze wszyscy dobrzy ludzie maja klastra cholera! Czemu nie ci paskudni!? ;) Pozdrawiam serdecznie!
Herman! Lek dziala! Skraca napad do nawet ok. 10 min. Bez trwalo tydzien temu prawie 3 godziny. Cholernie sie boje co bedzie, jak sie skonczy..
Awatar użytkownika
herman
Przewodnik
Posty: 547
Rejestracja: 01 sty 2010, 19:16

Re: Wreszcie się gdzieś wygadam, tj. wśród swoich...

Post autor: herman »

Bartek, cieszę się, że pomaga. Jak dam radę i będę miał czas to spróbuję załatwić CINIE 100. Działa w ok. 20 min. ale zawsze było skuteczne.
Awatar użytkownika
Niuniu
Nowka
Posty: 23
Rejestracja: 18 gru 2016, 22:02

Re: Wreszcie się gdzieś wygadam, tj. wśród swoich...

Post autor: Niuniu »

Witajcie... Może nieśmiało powiem cześć.
Miło poczytać, że nie jest się samemu z tym czymś co wymazuje nam po tyle czasu z życiorysu umeczajac bólem. Szukam Waszych sposobów na przetrwanie tych okropnych dni, a może i nawet tygodni, bo mój Horton zamienił się w postać chroniczna jak twierdzi lekarz, czyli nie daje mi odpocząć. Po prawie 3 latach odsylania mnie z tak zwanym kwitkiem i tym co najmodniejsze za granica - wszechmocnym Paracetamolem (4000 mg na dzień), kiedy już nie wytrzymałam i wykrzyczalam żeby ktoś w końcu wziął ten ból ze mnie, pani doktor zaczęła działać.
Początki były i nadal sa ciężkie. Złe leki, źle podawany tlen.... w koncu doczekalam sie wszystkich badań i Sumatriptanu w zastrzykach.
Niedawno od bardzo dlugiego czasu udało mi się przespać pierwszą noc bez bolu. Jakaz to była radość!!!
Pozwolę sobie czytać i szukać informacji wśród Was, bo ciężko mi póki co odnaleźć myśli o tym. Chyba poprostu jestem wykończona atakami, a z tym jeszcze nie umiem się pogodzić.
Aleko
Site Admin
Posty: 456
Rejestracja: 13 cze 2007, 23:59

Re: Wreszcie się gdzieś wygadam, tj. wśród swoich...

Post autor: Aleko »

Witaj,to przykre, że klaster dotyka również tak młode osoby jak Ty :( Trzymaj się dzielnie i walcz z nim!Gdzie sumatryptan w zastrzykach jest do zdobycia? Ściągają w aptece na zamówienie?
Pozdrawiam serdecznie.
Awatar użytkownika
Niuniu
Nowka
Posty: 23
Rejestracja: 18 gru 2016, 22:02

Re: Wreszcie się gdzieś wygadam, tj. wśród swoich...

Post autor: Niuniu »

Witaj Aleko, ja dostaje go w Holandii, bo tu przebywam. Zaczynam wierzyc, ze moze w koncu uda mi sie poczuc dni bez bolu. Dzis dostalam caly sprzęt i tlen do domu! Az uśmiech powrócił po tych dwóch latach okropnych ataków bez zadnej pomocy!

Walczyc to z tym musimy Wszyscy! Tego Wam i sobie życzę! Zdrówka!

Buziaki!
ODPOWIEDZ