Osoby, które zadeklarowały członkostwo w Stowarzyszeniu Chorych na Klasterowe Bóle Głowy, prosimy o opłacenie składki członkowskiej (60zł) za rok 2024.
Stowarzyszenie Chorych na Klasterowe Bóle Głowy
Bank PKO BP - Nr 93 1020 4391 0000 6102 0157 5935
Tytułem: składka członkowska 2024
Uwaga! Jeśli wpłacacie składkę w czyimś imieniu, z czyjegoś konta lub wpłacacie na poczcie, wpiszcie w tytule wpłaty imię i nazwisko osoby, której wpłata dotyczy.

Nowa strona o KBG

Książki, publikacje, strony internetowe, odkrycia na temat KBG.
Aleko
Site Admin
Posty: 456
Rejestracja: 13 cze 2007, 23:59

Nowa strona o KBG

Post autor: Aleko »

Mnie się to całkiem nie podoba... :(
http://www.klasterowy-bol-glowy.com.pl/
Awatar użytkownika
Olek
Site Admin
Posty: 999
Rejestracja: 04 paź 2006, 13:28

Re: Nowa strona o KBG

Post autor: Olek »

Witajcie :oops:

co to jest.............?

prosil bym bardzo zeby ktos napisal do nich...............! :cry:

albo podaja odpowiedzialnosc za portal....! co chyba jest juz tez prawnie utwerdzone w polsce...! :roll:
od kogo jest ta strona .....? albo wycofaja ja z netu.....!

takie glupe strony nie mozecie podtrzymywac na duchu.....! :twisted:
Takie strony sa tylko robienie pieniedzy na osobach cierpiacych.......!

Jak umie zaoferowac oficialne studia z jego lekiem Q10 na KBG.....! to prosze...! jak nie to niech zamyka ta strone....!

na takie cos musimy byc cieci....!

Pozdrawiam
olek :twisted: :twisted:
Awatar użytkownika
gnatek
Przewodnik
Posty: 994
Rejestracja: 26 paź 2008, 19:42

Re: Nowa strona o KBG

Post autor: gnatek »

co za k....two :(
ma ktoś jakiegoś pomysła ?
( wypadało by wykupić wszystkie adresy z klasterowym-hortona ... :( )
Awatar użytkownika
Olek
Site Admin
Posty: 999
Rejestracja: 04 paź 2006, 13:28

Re: Nowa strona o KBG

Post autor: Olek »

Hallo Waldku,

mysle ze moze jest jakas mozliwosc.....? nie wiem jak to sprawa waglada w polsce...? :roll:

w niemczech mozna cos takiego ....! ( bez podstawne i wprowadzajace w blad i robienie na kosciach chorych pieniadze..!)
" czyli takie cos bylo by przestempstwem karnym....?" podac na policje i prokurator musi sie taka sprawa zajac i szukac co i gdzie kto i jak...! :oops: :roll: :?:

Lecz masle ze napewno nie musi byc zaraz policja i prokurator na kazda glupote tylko upomniec tych co maja ta strone ze moga sobie w nastempnym razie z takim czyms liczyc.....! poprostu zapytac na policji lub krutki telefon na prokuratuze w jakim kolwiek miescie....! o informacje co i jak....? :roll:

Bo takie cos to jest nie ludzkie....! wiadomo ze jak czlowiek cierpi, czy pare godzin czy juz latami..... :oops: to bedze sie lapal na wszystko a zeby tylko ulga.....! a Q 10 napewno mu nie pomoze przy KBG.........! :evil:

Pozdrawiam
Olek
Awatar użytkownika
gnatek
Przewodnik
Posty: 994
Rejestracja: 26 paź 2008, 19:42

Re: Nowa strona o KBG

Post autor: gnatek »

może nasz Paweł coś podpowie ? ja za bardzo w temacie domen internetowych zorientowany nie jestem :(
Awatar użytkownika
Pablo
Site Admin
Posty: 152
Rejestracja: 29 paź 2008, 10:16

Re: Nowa strona o KBG

Post autor: Pablo »

Również mi się nie podoba ta strona. Widziałem ją już wcześniej, i z tego co pamiętam to nie było jeszcze na niej reklamy tego leku. Stronka stworzona typowo pod kątem zarobkowym. Jak się trochę podwinduje w wyszukiwarkach to cena wzrośnie. Z treści bezpośrednio nie wynika, że lek jest proponowany przy KBG, a ten tekst o klasterze ma tylko podbić stronę w wyszukiwarkach gdyby ktoś szukał leku na hortona. Tak myślę.
Co można zrobić? Chyba niewiele... większość reklam w TV opiera się na kłamstwie i jakoś nie ma reakcji. Tutaj mamy stronę o KBG, ale w zasadzie dotyczy migreny. Pomieszanie z popląteniem. Nie mam wiedzy prawnej więc nie wiem czy coś się da w takim przypadku zdziałać.
Abonentem domeny jest:
Firma WiST Spółka Cywilna
Robert Wist
Ul. Kryształowa 41 m. 2A
01-356 Warszawa
Telefon +48.502-230-933
Awatar użytkownika
gnatek
Przewodnik
Posty: 994
Rejestracja: 26 paź 2008, 19:42

Re: Nowa strona o KBG

Post autor: gnatek »

no i dobrze. jestem pełen uznania dla naszych oddziałów specjalnych za czujność i zdobyte info :)
myślę, że niezależnie od naszych przyszłych możliwości prawnych, należy zacząć od przedstawienia "IM" naszego zdecydowanie negatywnego stanowiska.
napiszę do "NICH" w imieniu władz stowarzyszenia, a w załączniku prześlę zdjęcie hermana (to z siekierą)
zobaczymy jaka będzie reakcja. z naszej strony zaczynamy kulturalnie... na razie
pozdrawiam
Awatar użytkownika
Olek
Site Admin
Posty: 999
Rejestracja: 04 paź 2006, 13:28

Re: Nowa strona o KBG

Post autor: Olek »

Witajcie...............!

na poczatek tylko tak delikatnie ( Herman z siekiera :lol: :lol: :lol: )

a co potem................... :shock:

pozdrawiam
Olek
Awatar użytkownika
januszx64
Zainteresowany
Posty: 147
Rejestracja: 02 mar 2009, 14:48

Re: Nowa strona o KBG

Post autor: januszx64 »

nie powinni bez naszej zgody nic publikować a szczególnie zdjęć ..chodzi mi o naszą stronę . A może to ktoś z nas ??????? czerpie zyski !!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
gnatek
Przewodnik
Posty: 994
Rejestracja: 26 paź 2008, 19:42

Re: Nowa strona o KBG

Post autor: gnatek »

tak, tak , czerpiemy zyski . i kupujemy sobie ciasteczka i bilety do kina. ogarnij się chłopie.
napisałem do nich dwie wiadomości . w imieniu zarządu, z żądaniem natychmiastowego usunięcia z tej strony wszelkich odniesień do klasterowego bólu głowy.
zobaczymy co zrobią.
Awatar użytkownika
herman
Przewodnik
Posty: 547
Rejestracja: 01 sty 2010, 19:16

Re: Nowa strona o KBG

Post autor: herman »

Nooo . Szacun. I właśnie takiego prezesa lubię ;) :D
ODPOWIEDZ