Osoby, które zadeklarowały członkostwo w Stowarzyszeniu Chorych na Klasterowe Bóle Głowy, prosimy o opłacenie składki członkowskiej (60zł) za rok 2024.
Stowarzyszenie Chorych na Klasterowe Bóle Głowy
Bank PKO BP - Nr 93 1020 4391 0000 6102 0157 5935
Tytułem: składka członkowska 2024
Uwaga! Jeśli wpłacacie składkę w czyimś imieniu, z czyjegoś konta lub wpłacacie na poczcie, wpiszcie w tytule wpłaty imię i nazwisko osoby, której wpłata dotyczy.

Zaproszenie

Książki, publikacje, strony internetowe, odkrycia na temat KBG.
Awatar użytkownika
piter
Przewodnik
Posty: 686
Rejestracja: 12 lis 2006, 09:05

Zaproszenie

Post autor: piter »

:) :) Przyszło na naszą pocztę biuro@klasterowy.pl - ogólnie piszą o GammaCore stymulator nerwu błędnika ? jak dobrze przetłumaczyłem.
Ale spotkanie w maju na Manhattanie fajnie. Może ktoś się wybiera w maju do Nowego Jorku :?: :D

2020 Cure for Cluster Cocktail Party
Saturday, May 9, 2020, 6 - 9 PM
Skylark, Manhattan

This inaugural fundraising event for Clusterbusters will take place on Saturday, May 9th, 2020 from 6-9 pm at the beautiful Skylark in Midtown Manhattan. Cocktails, snacks, music, and a silent auction will accompany this evening full of advocacy, awareness and support for all those living with cluster headache.

:arrow: Tłumaczenie

2020 Cure for Cluster Cocktail Party
Sobota, 9 maja 2020 r., Godz. 18–21
Skylark, Manhattan

Ta inauguracyjna impreza zbierania funduszy dla Clusterbusters odbędzie się w sobotę 9 maja 2020 r. W godz. 18–19 w pięknym Skylark na Manhattanie. Koktajle, przekąski, muzyka i cicha aukcja będą towarzyszyć temu wieczorowi pełnemu popierania, świadomości i wsparcia dla wszystkich osób cierpiących na bóle głowy klasterowe.

Przysłała maila Eileen Brewer vice president cluster coś tam... :) eileen@clusterbusters.org odpisałem , że bardzo dziękujemy za pamięć i że cyt. Manhattan is a beautiful dream - no bo dla mnie przynajmniej jest :wink:
Ogólnie miło .
Liliana
w Temacie
Posty: 390
Rejestracja: 29 gru 2014, 14:12

Re: Zaproszenie

Post autor: Liliana »

Przekonali mnie koktajlami i muzyką.... ;)
Awatar użytkownika
piter
Przewodnik
Posty: 686
Rejestracja: 12 lis 2006, 09:05

Re: Zaproszenie

Post autor: piter »

:wink: Skylark, Manhattan :P :P
Załączniki
IMG_9422-2.jpg
IMG_9422-2.jpg (92.56 KiB) Przejrzano 12635 razy
Liliana
w Temacie
Posty: 390
Rejestracja: 29 gru 2014, 14:12

Re: Zaproszenie

Post autor: Liliana »

Oj tam...! Manhatan.... My będziemy w jesiennym Gołuchowie... !!!!! :D
Trzeba było ich zapraszać do nas....
Awatar użytkownika
piter
Przewodnik
Posty: 686
Rejestracja: 12 lis 2006, 09:05

Re: Zaproszenie

Post autor: piter »

https://cbconference2021.planningpod.com/

Witam . Mamy zaproszenie dla Stowarzyszenia :D ktoś chętny :?:
ODPOWIEDZ