Osoby, które zadeklarowały członkostwo w Stowarzyszeniu Chorych na Klasterowe Bóle Głowy, prosimy o opłacenie składki członkowskiej (60zł) za rok 2024.
Stowarzyszenie Chorych na Klasterowe Bóle Głowy
Bank PKO BP - Nr 93 1020 4391 0000 6102 0157 5935
Tytułem: składka członkowska 2024
Uwaga! Jeśli wpłacacie składkę w czyimś imieniu, z czyjegoś konta lub wpłacacie na poczcie, wpiszcie w tytule wpłaty imię i nazwisko osoby, której wpłata dotyczy.

Otrzymaliśmy email! Pomoc dla przewlekle cierpiacych...?!

Lekarze, kliniki, szpitale, kto pomógł, gdzie warto się zgłosić.
Bea
Site Admin
Posty: 591
Rejestracja: 04 paź 2006, 23:51

Otrzymaliśmy email! Pomoc dla przewlekle cierpiacych...?!

Post autor: Bea »

Otrzymalismy email, który pozwolę sobie tutaj zacytowac. Autorka nie będzie miała chyba nic przeciw temu, a przynajmniej tak wynika z treści Jej informacji dla nas.

>Przekazuję informację dla wszystkich którzy cierpią na przewlekłą postać klasterowego bólu.Leczono mnie przez 3 lata bez żadnych efektów.Żyłam w ciągłym bólu.Naraszcie prof.Jan Podgórski ( prxzyjmuje w Warszawie w Sp.VITA tel.022 610 75 35 skierował mnie do dra Bogusława Brożyny tel.0506 021 087 .Dr Brożyna zastosował u mnie blokadę wykorzystując niszczące działanie streptomycyny.Przez 5 kolejnych tygodni miałam robione zastrzyki w miejsce spustowe tzn. te z którego rozpoczyna się atak bólu.Zabieg ten mozna powtarzać a jego skuteczność trwa od 3 do 6 miesięcy.Wreszcie mogę prawie normalnie żyć.Piszę prawie gdyż jeszcze od czasu do czasu czuję lekki ból ale jest on niczym w porównaniu z tym co czułam przez prawie trzy lata.Czuję się tak jakbym rozpoczęła nowe życie a już niejednokrotnie wcześniej byłam o krok od ..... >Pozdrawiam wszystkich >
Aleko
Site Admin
Posty: 456
Rejestracja: 13 cze 2007, 23:59

Post autor: Aleko »

To bardzo dobra wiadomość!
Taka terapia pewnie nie działa na każdego chorego,ale skoro koleżance pomogła...Cieszy mnie ,że na forum coraz więcej bardzo dokładnych namiarów na specjalistów od KBG.
Pozdrawiam.
PS.
Dlaczego Bea pozostawiłaś tego maila bez komentarza?
Bea
Site Admin
Posty: 591
Rejestracja: 04 paź 2006, 23:51

Post autor: Bea »

Nie wiem nic na temat skuteczności takiej terapii, nic na temat takej blokady, nie wiem, jak moze wpływac antybiotyk z grupy aminoglikozydów, które jak wiadomo mają zastosowanie w leczeniu zakażeń bakteryjnych, na kbg, który jak także wiadomo/na dzień dzisiejszy/ nie jest wywoływany poprzez bakterie. Podaję info i na tym kończę.
Dobrze byłoby, gdyby sama autorka emaila zechciala nam przybliżyc temat...
Ot i cały mój komentarz, jesli chodziło Ci Aleko o komenta tutaj na forum :wink:
beata
Nowicjusz
Posty: 66
Rejestracja: 09 paź 2006, 14:08

pomoc dla przewlekle chorych

Post autor: beata »

Witaj Bea.
Dziekuje że odpisałaś i przepraszam za moje głupie skojarzenia.
A jeśli chodzi o moje zapytanie to uczepiłam sie twojego wpisu w tym temacie ,( pierwszy na tej stronie) ponieważ ty go zamieszczałaś , wiesz postanowiłam tam zadzwonić ale ktoś powiedział że to pomyłka , pomyślałam więc że może masz kontakt z ta osobą która przysłała ci tą wiadomość , ale jeśli nie to trudno.
U mnie wszystko po staremu : bóle są, nic się nie zmieniło , przerywam je steriodami , bo szczerze mówiąc nawet tlen niewiele pomaga...a moim jedynym marzeniem na dzień dzisiejszy jest , uwolnić się , choćby na jakiś czas od tych steriodów, słyszałam już gdzieś o tych blokadach , więc pomyślałam że można spróbowć...ale nie wiem do kogo się zwrócić.
Nie mogę zbyt często pojawiać się na forum z przyczyn ode mnie niezależnych , ale w każdej możliwej chwili będę z wami.
Zyczę ci zrowia , szczególnie teraz , będzie ci ono barzdzo potrzebne
pozdrawiam wszystkich
Bea
Site Admin
Posty: 591
Rejestracja: 04 paź 2006, 23:51

Post autor: Bea »

Beatko, teraz ja przepaszam! Idiotka ze mnie,ale zupełnie wyleciał mi z pamięci ten email i moje zacytowanie go tutaj.
Nie mam kontaktu z autorką emaila. Napisała do nas tylko raz.
Wyszło na to,że sklerotyczka ze mnie,ale dobrze,że pilnuję choc na bieżąco takich info i dzielę się nimi na forum.
Jedyne co mi przychodzi do głowy, to poszperać w necie i spróbowac cos znaleźć.

No i szperam. Profesor Jan Podgórski to b. znany polski neurochirurg/ wystarczy wklepac prof. Jan Podgóski w gugle/ Przyjmuje w WAM przy Szaserów w Warszawie/albo przyjmował/, więc o ile nie uda się znaleźc namiarów na dr. Brożynę bezpośrednio, to poprzez pana prof. mozna chyba trafic na niego.
O dr. Brozyna nic nie znajduję.
Niemniej myslę sobie,że info z emaila nie sa sprawdzone przez nikogo- jedyny email od autorki, niedziałający telefon, więc o ile sa to dobre info, to warto je sprawdzic poprzez kontakt z panem profesorem Janem Podgórskim, co jest chyba możliwe.
Probuj Beatko, a potem podziel sie z nami info.

Przykro mi bardzo,że Cię męczą ataki i rozumiem,że masz dośc steroidów.
Szkoda też,że nie możesz częściej wpadac na forum, bo brakuje Ciebie tutaj :(

Ciepło pozdrawiam!
beata
Nowicjusz
Posty: 66
Rejestracja: 09 paź 2006, 14:08

Post autor: beata »

Dzieki kochana, tak zrobię- skorzystam jeszcze z podanych wczesniej informacji - przez Aleko -chyba , o doktorze Obersztynie , który równiez robi blokady, może na jakiś czas będzie mi dane zapomniec co to stearydy, jak coś to dam znać.
pozdrawiam
Aleko
Site Admin
Posty: 456
Rejestracja: 13 cze 2007, 23:59

Post autor: Aleko »

beata pisze: skorzystam jeszcze z podanych wczesniej informacji - przez Aleko -chyba , o doktorze Obersztynie

Sorry,nie ja to podawałem.Można znaleźć w necie trochę o nim.
beata
Nowicjusz
Posty: 66
Rejestracja: 09 paź 2006, 14:08

Post autor: beata »

dlatego napisałam że to chyba ty, ale ktos to napisał ( przewinęło mi się gdzieś w trakcie przeglądania ) i napisał również że super gość i że zna sie na rzeczy, nie ważne , ważne że jest jakiś namiar.
pozadrawim
ODPOWIEDZ