Osoby, które zadeklarowały członkostwo w Stowarzyszeniu Chorych na Klasterowe Bóle Głowy, prosimy o opłacenie składki członkowskiej (60zł) za rok 2024.
Stowarzyszenie Chorych na Klasterowe Bóle Głowy
Bank PKO BP - Nr 93 1020 4391 0000 6102 0157 5935
Tytułem: składka członkowska 2024
Uwaga! Jeśli wpłacacie składkę w czyimś imieniu, z czyjegoś konta lub wpłacacie na poczcie, wpiszcie w tytule wpłaty imię i nazwisko osoby, której wpłata dotyczy.

Klasterowcy do PULMUNOLOGA lub ALERGOLOGA

Lekarze, kliniki, szpitale, kto pomógł, gdzie warto się zgłosić.
Marcin1178
Nowka
Posty: 16
Rejestracja: 26 gru 2010, 18:44

Klasterowcy do PULMUNOLOGA lub ALERGOLOGA

Post autor: Marcin1178 »

Prosze poczytajcie moje posty, moje leczenie i ostatnie diagnozy daja efekt... w jednym z moich postow opisuje wizyte u jednego z bardzo znanych neurologow. Wyjasnia mi przyczyny bolu. Terapia Histaminowa odczuleniowa wyzwala z pęt tego bolu. Problem w tym ze na rynku Polskim nie ma teraz Histaminy, chyba ze ktos ma dostep gdzies poza granicami kraju... Hamowanie wydzielania Histaminy daje efekty...
Awatar użytkownika
piter
Przewodnik
Posty: 686
Rejestracja: 12 lis 2006, 09:05

Re: Klasterowcy do PULMUNOLOGA lub ALERGOLOGA

Post autor: piter »

Czytamy , czytamy :) :!: :!:
A swoją drogą mógłbyś tego " jednego z bardziej znanych neurologów " namówić może na spotkanie na forum lub w rzeczywistości coby np. podzielił się wiedzą i doświadczeniem z histaminą :?:
Marcin1178
Nowka
Posty: 16
Rejestracja: 26 gru 2010, 18:44

Re: Klasterowcy do PULMUNOLOGA lub ALERGOLOGA

Post autor: Marcin1178 »

Na wstepie mysle sobie tak... zacznijmy szukac jego materialow i prac jakie napisal o bolu Klasterowym. Zreszta poczytajcie o samym lekarzu, jest o nim sporo w necie. Do uscislenia podaje jego namiar dr.n med Olgierd Kossowski Bielsko - Biała majac jego namiar szukajmy tych materialow o Bolu Klasterowym...
ODPOWIEDZ