Osoby, które zadeklarowały członkostwo w Stowarzyszeniu Chorych na Klasterowe Bóle Głowy, prosimy o opłacenie składki członkowskiej (60zł) za rok 2024.
Stowarzyszenie Chorych na Klasterowe Bóle Głowy
Bank PKO BP - Nr 93 1020 4391 0000 6102 0157 5935
Tytułem: składka członkowska 2024
Uwaga! Jeśli wpłacacie składkę w czyimś imieniu, z czyjegoś konta lub wpłacacie na poczcie, wpiszcie w tytule wpłaty imię i nazwisko osoby, której wpłata dotyczy.

Wrocław

Lekarze, kliniki, szpitale, kto pomógł, gdzie warto się zgłosić.
Awatar użytkownika
wrobel81
Nowicjusz
Posty: 73
Rejestracja: 30 gru 2012, 10:42

Wrocław

Post autor: wrobel81 »

Poszukuję lekarza we Wrocławiu...Pomocy!!! Prywatny czy państwowy - wszystko jedno!!!
Awatar użytkownika
gnatek
Przewodnik
Posty: 994
Rejestracja: 26 paź 2008, 19:42

Re: Wrocław

Post autor: gnatek »

cześć Małgoś
raczej trudno nam kogoś polecić z Wrocławia :(
najbliżej masz do Poznania i Krakowa. inne ośrodki ze znającymi nasz problem specjalistami są w Łodzi. Warszawie, Lublinie.
Poznań Uniwesytet Medyczny :
Prof Wojciech Kozubski
J.Fliciński
D.Talarska
B.Steinborn
Kraków UJ :
Aleksandra Gregont
Agnieszka Biedroń
Marek Kaciński
Centrum Leczenia Padaczki i Migren
Piotr Czapiński
chyba ,że coś znajdziesz przeszukując starsze wpisy na forum
pozdrawiam i trzymaj się
Awatar użytkownika
wrobel81
Nowicjusz
Posty: 73
Rejestracja: 30 gru 2012, 10:42

Re: Wrocław

Post autor: wrobel81 »

Dziękuję, rozważę wyjazd gdzieś poza Wrocław... notabene dziwne, że we Wrocławiu - takim dużym mieście - nie ma ludzi, których warto polecić...:(
Dzisiejszy mój dzień minął z aurą, ale nie umieram jeszcze...ale noc przede mną... :( już się boję

Pozdrawiam ciepło i dziekuję.
wlodzimierz
Zainteresowany
Posty: 212
Rejestracja: 04 lut 2010, 18:14

Re: Wrocław

Post autor: wlodzimierz »

Pozdrawiam.O ile wiem jest tu na forum kolega z Wrocławia ,proponuję byś się z nim skontaktowała.Jego namiar znajdziesz w ukrytych kontaktach.Życzę zdrowia ,poczytaj dokładnie forum ,a dowiesz się więcej o sposobach walki z naszą chorobą -powodzenia .
Awatar użytkownika
wrobel81
Nowicjusz
Posty: 73
Rejestracja: 30 gru 2012, 10:42

Re: Wrocław

Post autor: wrobel81 »

Kolega niestety się do mnie nie odzywa, wysłałam mu maila... :( Ja byłam na tym forum przy okazji poprzednich ataków, ale jak nie bolało to nie zaglądałam - może jego też nie boli teraz ....
wlodzimierz
Zainteresowany
Posty: 212
Rejestracja: 04 lut 2010, 18:14

Re: Wrocław

Post autor: wlodzimierz »

Jest przy jego danych numer tel -zadzwoń ,może on zna we Wrocławiu dobrego neurologa.
Awatar użytkownika
wrobel81
Nowicjusz
Posty: 73
Rejestracja: 30 gru 2012, 10:42

Re: Wrocław

Post autor: wrobel81 »

dziś to mu już zadka zawracać nie będę, ostatni dzień starego roku... ale jutro pozwolę sobie zatelefonować :)
wlodzimierz
Zainteresowany
Posty: 212
Rejestracja: 04 lut 2010, 18:14

Re: Wrocław

Post autor: wlodzimierz »

nie ważny jest dzień.Chodzi żeby dał Tobie namiary na dobrego lekarza.
Awatar użytkownika
wrobel81
Nowicjusz
Posty: 73
Rejestracja: 30 gru 2012, 10:42

Re: Wrocław

Post autor: wrobel81 »

W sumie masz rację...:)
Potrafisz mobilizować :)
HONORA7A
Nowka
Posty: 6
Rejestracja: 05 gru 2018, 15:21

Re: Wrocław

Post autor: HONORA7A »

Post z 2012 roku. Mamy już 2021, a nadal nie ma jakiego neurologa polecić we Wrocławiu! Nie jestem w stanie wyliczyć ilu neurologów odwiedziłam we Wrocławiu przez prawie 10 lat męki z KBG! O, ilości pieniędzy jakie ode mnie wyciągnęli już nawet nie wspomnę! Niestety zostajemy sami z tym problemem. Pociecha w 2021 roku jest taka, że możemy korzystać z videoporad, więc mamy większy dostęp do lekarzy w całym kraju, a jak ktoś zna obce języki i go stać, może nawet korzystać z lakarzy zza granicy.
ODPOWIEDZ