Osoby, które zadeklarowały członkostwo w Stowarzyszeniu Chorych na Klasterowe Bóle Głowy, prosimy o opłacenie składki członkowskiej (60zł) za rok 2024.
Stowarzyszenie Chorych na Klasterowe Bóle Głowy
Bank PKO BP - Nr 93 1020 4391 0000 6102 0157 5935
Tytułem: składka członkowska 2024
Uwaga! Jeśli wpłacacie składkę w czyimś imieniu, z czyjegoś konta lub wpłacacie na poczcie, wpiszcie w tytule wpłaty imię i nazwisko osoby, której wpłata dotyczy.

Амигренин

Czego próbowaliśmy, co pomogło, reakcje, opinie.
Awatar użytkownika
piter
Przewodnik
Posty: 686
Rejestracja: 12 lis 2006, 09:05

Амигренин

Post autor: piter »

Амигренин (Amigrenin) , szukam cały czas informacji o tryptanach z Rosji ( Ukraina) . Jeśli ktoś znajdzie w formie zastrzyku , to proszę :!: wrzucić info na forum.
СУМАТРИПТАН таблетки 100мг х2 Россия Канонфарма Продакшн Аптека-Холдинг 138.990 Руб
Rubel na dzisiaj to kurs ok : 1 PLN - 10.008 RUB . W zasadzie tanio za dwie tabletki . A recepty ?
Jeszcze jest Сумиг oraz parę innych tryptaników ze wschodu , ORAZ sumitrex inject - produkowany chyba przez Marchi India ( królewstwo tryptanów na cały świat i taniutko tam bardzo ) rozprowadzany przez Medline India ( sumatriptan 6 mg ) w formie inject :!: :!:
Coś się spróbuje dowiedzieć - ale oczekuję na pomoc lepiej znających język nieojczysty forumowiczów :D :D
Awatar użytkownika
radek
Nowicjusz
Posty: 78
Rejestracja: 11 gru 2006, 11:01

Re: Амигренин

Post autor: radek »

Witaj Piter, czy zgłebiłeś wiedze w tej materii? Ciekawy jestem rezultatów. Zacytowane Indie wygladaja obiecująco. Coś ostatnio poszperałem w sieci, ale nic sensownego jeszcze nie odkryłem. z góry dziękuję za odp. i pozdrawiam
Awatar użytkownika
piter
Przewodnik
Posty: 686
Rejestracja: 12 lis 2006, 09:05

Re: Амигренин

Post autor: piter »

W zasadzie od tamtego czasu nie zgłębiłem w żadnym stopniu wiedzy na w/w temat.
Bariera to język i chyba lenistwo utajone :)
Liliana
w Temacie
Posty: 390
Rejestracja: 29 gru 2014, 14:12

Re: Амигренин

Post autor: Liliana »

Piotr, jak lenistwo to, na wakacjach :D A jak wakacje to, może trzeba wziąć pod uwagę Indie?!
Sprawę tryptanów załatwisz sobie sam, u źródła :wink:

Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
gnatek
Przewodnik
Posty: 994
Rejestracja: 26 paź 2008, 19:42

Re: Амигренин

Post autor: gnatek »

no właśnie !
Piterku, to może kajakami sobie popłyniemy :D
Liliana
w Temacie
Posty: 390
Rejestracja: 29 gru 2014, 14:12

Re: Амигренин

Post autor: Liliana »

Taaa.... Wisłą pod prąd... z Hortonem pod kapokiem! :wink:
Tanimi liniami trza, na przesiadkę. Będzie długo, ale tryptany nie wyjdą, suma sumarum, zbyt drogo.
No, i ciepło tam mają, i zobaczyć jest co... Tudzież na hamaku pod palmą pobujać się można... ech...! :D
Liliana
w Temacie
Posty: 390
Rejestracja: 29 gru 2014, 14:12

Re: Амигренин

Post autor: Liliana »

Do Gangesu tylko wchodzić nie nada, bo tam nieżywe stworzenia pływają, od ludzkich po zwierzęce :(
Awatar użytkownika
piter
Przewodnik
Posty: 686
Rejestracja: 12 lis 2006, 09:05

Re: Амигренин

Post autor: piter »

Kajakiem po trupach ( sic!) :roll:
Awatar użytkownika
gnatek
Przewodnik
Posty: 994
Rejestracja: 26 paź 2008, 19:42

Re: Амигренин

Post autor: gnatek »

slalomem...
ODPOWIEDZ