Osoby, które zadeklarowały członkostwo w Stowarzyszeniu Chorych na Klasterowe Bóle Głowy, prosimy o opłacenie składki członkowskiej (60zł) za rok 2024.
Stowarzyszenie Chorych na Klasterowe Bóle Głowy
Bank PKO BP - Nr 93 1020 4391 0000 6102 0157 5935
Tytułem: składka członkowska 2024
Uwaga! Jeśli wpłacacie składkę w czyimś imieniu, z czyjegoś konta lub wpłacacie na poczcie, wpiszcie w tytule wpłaty imię i nazwisko osoby, której wpłata dotyczy.

Nocertone

Czego próbowaliśmy, co pomogło, reakcje, opinie.
Aneczka
Zainteresowany
Posty: 152
Rejestracja: 16 lip 2008, 20:39

Nocertone

Post autor: Aneczka »

Czy ktoś z Was słyszał o takim leku Nocertone jeśli tak to dlaczego został wycefoany ze sprzedazy w Polsce ? Może ktoś z Was wie gdzie mozna go dostac.
Awatar użytkownika
herman
Przewodnik
Posty: 547
Rejestracja: 01 sty 2010, 19:16

Re: Nocertone

Post autor: herman »

No niestety nie mam pojęcia o czym piszesz.
Aneczka
Zainteresowany
Posty: 152
Rejestracja: 16 lip 2008, 20:39

Re: Nocertone

Post autor: Aneczka »

nocertone przepisala mi pewna pani dr opowiem na spotkaniu i udalo mi sie go znależ w Belgii. Kolezanka przywiezie mi go po 20tym sierpnia. Podobno jest skuteczny na klastra niestety wycofany z polski kilka lat temu. Szukalam w czechach i na slowacji- tez wycofany. jestem ciekawa dlaczego? i czy ktos moze go stosowal....
kasia0493
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: 17 cze 2009, 22:42

Re: Nocertone

Post autor: kasia0493 »

Brałam kiedyś nocertone w dawce 3 razy 1 tabletka w zestawie z isoptinem i lorafenem. Póżniej w innym zestawie z haemitonem i medazepamem. Nie mogę teraz napisać z jakim skutkiem, bo to było kilkanaście lat temu. Wówczas był dostepny w aptece.
ladyanna

Re: Nocertone

Post autor: ladyanna »

Moja mama go brała, ale powodował wiele skutków ubocznych. Ogólne otępienie, zmęczenie, widzenie jak przez mgłę i nadwrażliwość na dźwięki. Może przez to został wycofany ze sprzedaży. Niemniej jednak niwelował całkowicie silne bóle głowy. Odwiedźcie tą stronę, dużo ciekawych rzeczy można się tu dowiedzieć - http://sites.google.com/site/news048/
ODPOWIEDZ