Osoby, które zadeklarowały członkostwo w Stowarzyszeniu Chorych na Klasterowe Bóle Głowy, prosimy o opłacenie składki członkowskiej (60zł) za rok 2024.
Stowarzyszenie Chorych na Klasterowe Bóle Głowy
Bank PKO BP - Nr 93 1020 4391 0000 6102 0157 5935
Tytułem: składka członkowska 2024
Uwaga! Jeśli wpłacacie składkę w czyimś imieniu, z czyjegoś konta lub wpłacacie na poczcie, wpiszcie w tytule wpłaty imię i nazwisko osoby, której wpłata dotyczy.

Zolmiles 2,5mg 6 tabletek odstąpię

Czego próbowaliśmy, co pomogło, reakcje, opinie.
Yeti
Nowka
Posty: 18
Rejestracja: 05 lip 2016, 21:41

Zolmiles 2,5mg 6 tabletek odstąpię

Post autor: Yeti »

Mam opakowanie Zolmiles 2,5 mg który na mnie nie działa - strasznie mi ciśnienie obniża i czuję się po nim jak osioł. Jeśli jest tu ktoś na kogo działa a chciałby przygarnąć- bo ja nie chcę by się zmarnował - to niech daje znać. Odbiór osobisty w Krakowie lub jakaś wysyłka pocztą.
Ostatnio zmieniony 10 lis 2016, 08:35 przez Yeti, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
piter
Przewodnik
Posty: 686
Rejestracja: 12 lis 2006, 09:05

Re: Zolmiles 2,5mg 6 tabletek - sprzedam

Post autor: piter »

Yeti , Zolmiles jest ogólnie dla " NAS " dostępny . Troszkę pomaga w większej dawce ale tylko pod warunkiem , że znasz własne hmm " ciało " i progi postępowania ataków ( działa tylko i wyłącznie w pierwszej fazie ćmienia ; na krótko przed zamierzonym atakiem - potrzeba dobrze znać swój " organizm " podczas rzutu klastera żeby trafić i poczekać do 40 minut na efekt. . Niby medycznie udowadniają , że ciśnienia nie obniża wprost przeciwnie , następuje chwilowy wzrost ciśnienia w tętnicy płucnej i czaszkowych żyłeczkach .
Oczywiście nie muszę pisać, że się go nie połyka ? i wsadza od góry tzn. :lol: do otworu gębowego ?
Yeti
Nowka
Posty: 18
Rejestracja: 05 lip 2016, 21:41

Re: Zolmiles 2,5mg 6 tabletek - sprzedam

Post autor: Yeti »

Niestety na mnie nie działa. Ciśnienie leci mi po nim szybko, z książkowego 120/80 spada na 80/50, nie mogę się pozbierać po nim, trzęsę się, odczuwam silny niepokój. Dlatego jeśli ktoś bierze Zolmiles i mu pomaga - odstąpię. Mnie nie pomaga a komuś może ulżyć.
Yeti
Nowka
Posty: 18
Rejestracja: 05 lip 2016, 21:41

Re: Zolmiles 2,5mg 6 tabletek odstąpię

Post autor: Yeti »

Zmieniłam w temacie "sprzedam" na "odstąpię'. Jak tak popatrzyłam to "sprzedam" brzmi żenująco :oops: bo jeśli pomagać to z serca a nie z portfela :oops:
EliBi
Nowka
Posty: 1
Rejestracja: 29 gru 2016, 18:19

Re: Zolmiles 2,5mg 6 tabletek odstąpię

Post autor: EliBi »

Dzień dobry,

Yeti z nieba mi spadłaś. Nie jestem członkiem Waszego forum, ale trafiłam tu poszukując Zolmilesu. To jest jedyny lek, który pomaga mi funkcjonować kiedy mam migrenę. Moja neurolog mi go przepisuje i mam na niego receptę, ale jest niedostępny w aptekach. Ktoś pisze, że producent twierdzi, że będzie dostępny najprawdopodobniej pod koniec stycznia, ale ja nie chcę ryzykować. Bez Zolmilesu, biorę tony innych leków i migrenę mam 3 dni, taką, że nie jestem w stanie funkcjonować :( Z Zolmilesem bywa, że wystarcza mi jedna tabletka (o ile wezmę go na czas). Byłabym Ci bardzo wdzięczna za odstąpienie tego opakowania. Jeżeli chcesz mogę Ci wysłać skan recepty, żebyś wiedziała, że mi on nie zaszkodzi. Mogę wysłać do Ciebie "swojego" kuriera (mamy w firmie tanio DHLa, ale musiałabyś wydrukować list przewozowy). Jeżeli chcesz mogę przelać Ci pieniądze na konto, albo wpłacić pieniądze na jakąkolwiek organizację zajmującą się pomocą. Nie chcę tego leku za darmo. Chodzi mi tylko o to, żeby go mieć. Kontakt do mnie: /mail usuwam, bo już udało nam się skontaktować/. Bardzo Cię proszę o informację czy zgodzisz się mi odstąpić ten lek i na jakich warunkach.

Z góry serdecznie dziękuję i pozdrawiam
Eliza
ODPOWIEDZ