Osoby, które zadeklarowały członkostwo w Stowarzyszeniu Chorych na Klasterowe Bóle Głowy, prosimy o opłacenie składki członkowskiej (60zł) za rok 2024.
Stowarzyszenie Chorych na Klasterowe Bóle Głowy
Bank PKO BP - Nr 93 1020 4391 0000 6102 0157 5935
Tytułem: składka członkowska 2024
Uwaga! Jeśli wpłacacie składkę w czyimś imieniu, z czyjegoś konta lub wpłacacie na poczcie, wpiszcie w tytule wpłaty imię i nazwisko osoby, której wpłata dotyczy.

CINNARIZINUM

Czego próbowaliśmy, co pomogło, reakcje, opinie.
Awatar użytkownika
wrobel81
Nowicjusz
Posty: 73
Rejestracja: 30 gru 2012, 10:42

CINNARIZINUM

Post autor: wrobel81 »

Znajoma, skąd inąd pielęgniarko-konowałka :D , zapytała, czy w leczeniu KBG ktokolwiek z nas próbował CINNARIZINUM. Nie mam zdania na ten temat, nie brałam, ale może ktoś ma z tym doświadczenia?
Awatar użytkownika
krzysiek31
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: 15 sty 2013, 18:19

Re: CINNARIZINUM

Post autor: krzysiek31 »

Witam,próbowałaś Divascan?
Awatar użytkownika
wrobel81
Nowicjusz
Posty: 73
Rejestracja: 30 gru 2012, 10:42

Re: CINNARIZINUM

Post autor: wrobel81 »

Tak, nie działa, jadłam to za pierwszym razem - cztery miesiące z życia aż samo przeszło....
Awatar użytkownika
krzysiek31
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: 15 sty 2013, 18:19

Re: CINNARIZINUM

Post autor: krzysiek31 »

mi pomagał,obecnie został mi ketanol,daje rade w kilkanascie minut do tego 3 filizanki mocnego espresso...wczoraj miałem dzień bez bólu,a dzis dwa ataki po okolo 20 minut-srednio silne ale i tak siedzialem z rekoma na glowie..kawa lekko ratuje przed bolem.3maj sie
Awatar użytkownika
krzysiek31
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: 15 sty 2013, 18:19

Re: CINNARIZINUM

Post autor: krzysiek31 »

caly dzien lece na kawie i chebie z maslem,nie pije juz piwa ani nie jem cytrusow,sera,pomidorow itd.jest mi znacznie lepiej,ataki sa srednie,meczace ale nie lamiace mnie z nog...mam nadzieje,ze odchodzi bo mecze sie od lipca...u mnie choroba powraca dokladnie co 3lata,wiec jak minie to chyba zwiedze caly swiat ze szczescia :D
Awatar użytkownika
wrobel81
Nowicjusz
Posty: 73
Rejestracja: 30 gru 2012, 10:42

Re: CINNARIZINUM

Post autor: wrobel81 »

No ja przerwy między pierwszym, drugim i trzecim miałam dokładnie po 4,5 roku, a czwarty złapał po 2,5...:( nie ma reguły...Też czekam aż przestanie. Żadna dieta mi nie pomaga, niezależnie od tego co jem - boli jak chce. Dziś taki level 8, myślałam że w wannnie zejdę z głową pod zimnym prysznicem...
ODPOWIEDZ