Członków Stowarzyszenia Chorych na Klasterowe Bóle Głowy prosimy o opłacenie składki (60zł) za rok 2021.
Stowarzyszenie Chorych na Klasterowe Bóle Głowy
Bank PKO BP - Nr 93 1020 4391 0000 6102 0157 5935
Tytułem: składka członkowska 2021

Encorton + Histasolv + vit B6, cynk, vit C + miedz + probiotyk.

Czego próbowaliśmy, co pomogło, reakcje, opinie.
HONORA7A
Nowka

Encorton + Histasolv + vit B6, cynk, vit C + miedz + probiotyk.

Post autor: HONORA7A »

U mnie zatrzymuje ból jedynie encorton 100 mg 3 dni i co 3 dni odstawiam po 20 mg.- min dawka 2 mg na kg ciała! Tabletki regulujące histaminę w jelicie cienkim 3x dziennie przed jedzeniem. Vit B6 i C, cynk ogranicza aktywność histaminy we krwi i komórkach nerwowych . I oczywiście, przynajmniej miesięczna dieta histaminowa. Ból ustąpiły bardzo szybko. Później, trzeba cały czas uważać co się je, aby nie wprowadzić sobie do organizmu zbyt dużej dawki histaminy ale również nie przesadzić w drugą stronę. Po prostu rozwaga histaminowa. Po 10 latach męki, dopiero w tym roku, sama doszłam do tego leczenia. Nie chce mi się opisywać jakie katusze przeszłam przez te wszystkie lata. Najbardziej zrozpaczona byłam i jestem brakiem wiedzy o KBG lekarzy!!!
- prawie na kolanach błagałam, by mi jakiś dyplomowany mądrala ten encorton przepisał!
- jedna lekarz mi powiedziała, by ograniczyć np orzechy, alkohol, którego w ogóle nie pijam, sery żółte, wędzone ryby ale dlaczego i jaki to ma wpływ na KBG to już nie wyjaśniła. A to jest właśnie histamina.
- po imigarnie, sumigranie, almozenie czułam się jakbym pawulon łyknęła. Ok 15 min po zażyciu padałam na ziemię i jęczałam niczym zarzynana świnia, bez ruchu, bo jedynie czym mogłam ruszyć to gałki oczne, zsikana i z cieknącą śliną z kącików ust. Łeb jak bolał tak bolał dalej. A mądrale z dyplomem ciągle mi to gówno przepisywali.
- Isoptin nie pomagał mi wcale. Źle się po nim czułam i miałam okropne uczulenie!
- przepisywano mi równiez efferalgan z kodeiną, solpadeine - efekt gówniany!
KBG to po prostu zatrucie histaminą ! W moim przypadku tylko encorton przeciwzapalnie, pozbycie się nadmiaru histaminy z krwioobiegu i komórek nerwowych i regulacja histaminy. Ale tego się dowiedziałam od wujka Google, po przeczytaniu uważnym chyba wszystkich polskich i częściowo angielsko języcznych artykułów o KBG i nietolerancji histaminy.
I jeszcze jedna uwaga! Dlaczego nie tolerujemy histaminy? Ponieważ mamy złą perystaltykę jelit. Warto zaopatrzyć się dobry probiotyk , najlepiej taki 10 bakteryjny.
ODPOWIEDZ