Osoby, które zadeklarowały członkostwo w Stowarzyszeniu Chorych na Klasterowe Bóle Głowy, prosimy o opłacenie składki członkowskiej (60zł) za rok 2024.
Stowarzyszenie Chorych na Klasterowe Bóle Głowy
Bank PKO BP - Nr 93 1020 4391 0000 6102 0157 5935
Tytułem: składka członkowska 2024
Uwaga! Jeśli wpłacacie składkę w czyimś imieniu, z czyjegoś konta lub wpłacacie na poczcie, wpiszcie w tytule wpłaty imię i nazwisko osoby, której wpłata dotyczy.

Prawa czy lewa?

O wszystkim co związane z KBG
Tal Rash
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2014, 22:58

Re: Prawa czy lewa?

Post autor: Tal Rash »

...tak bywalo tez obustronnie na extremalu. Wtedy nie ma juz podzialu na strony. Wtedy nie zwraca sie uwagi na takie niuanse. Skupiasz sie o ile tak mozna powiedziec tylko na tym, zeby nie postradac zmyslow. I podswiadomie zeby jak najwiecej zapamietac. Bo film sie urywa. A to ch... uczucie. Bywalo. Tez. Doluje. Znowu. Przejdzie. Zawsze przechodzi.
Tal Rash
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2014, 22:58

Re: Prawa czy lewa?

Post autor: Tal Rash »

I pora zalozyc maske. Jedna z wielu. Robic dobra mine do zlej gry. Dostosowac sie. Udawac, ze wszystko jest w porzadku. Z wylanym okiem. Trzeba pracowac. Isc do pracy. Do wieczora, nocy mam spokoj. Na pewno. To blogoslawienstwo. Moge funkcjonowac. Rzygam usmiechnietymi bezmyslnie mordami, przekonanymi o swej wyjatkowosci, o tym malym swiatku w ktorym osiagneli swa smieszna doskonalosc. I ktorego pewnie nigdy nie opuszcza nawet na milimetr. Wole byc chory. Wole widziec zamknietych smiesznych ludzikow w swych mikroskopijnych mikroswiatach szczesliwych z racji swego istnienia wylacznie. Swiadomych tego chocby? Nie sadze. Slepych. Nie ich wina przeciez...
Tal Rash
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2014, 22:58

Re: Prawa czy lewa?

Post autor: Tal Rash »

...jasne, ze tak :( Wlasnie skonczyly mi sie rzygi. Edit: potezny atak. Krotki. Nie odpusci. Czekam. Lewa...
Awatar użytkownika
gnatek
Przewodnik
Posty: 994
Rejestracja: 26 paź 2008, 19:42

Re: Prawa czy lewa?

Post autor: gnatek »

masz już postawioną diagnozę ? ktoś mądry potwierdził Twoje przypuszczenia ? bez właściwego rozpoznania będziesz dalej skazany na gehennę cierpienia. co z Prof. Kozubskim ?
Tal Rash
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2014, 22:58

Re: Prawa czy lewa?

Post autor: Tal Rash »

@gnatek Jestem po malej przerwie. Napisze na PW. Ps. Podejrzanie dobrze sie ostatnio czuje... cisza przed burza? A moze jednak przerwa. Taka prawdziwa? Spokoj. Czyzby?
Tal Rash
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2014, 22:58

Re: Prawa czy lewa?

Post autor: Tal Rash »

Gnatku wybacz, ze nie poszedlem za twoja rada i nie uderzylem do Kozubskiego na dzien dobry. Moze jestem jestem juz zbyt sceptyczny, moze zbyt zmeczony. Nie chce tego przerabiac. Nie chce trafic na oddzial i wyjsc tak samo glupi, jak wchodzilem bez rozpoznania. Zdycham, prawda. Daje rade i dam jeszcze dlugo. Jestem umowiony u Michalaka w Poznaniu. Znaja sie zreszta z Kozubskim. Termin dopiero w polowie sierpnia. Pewnie pomoze szybko i sprawniej. Gnatek ja juz troche przechodzilem. Dam rade. Jak zwykle. Teraz nie jest az tak zle. Na dzien dzisiejszy przynajmniej. Pozdro. I dzieki WIELKIE za zainteresowanie.
Awatar użytkownika
gnatek
Przewodnik
Posty: 994
Rejestracja: 26 paź 2008, 19:42

Re: Prawa czy lewa?

Post autor: gnatek »

spoko, najważniejsze, że masz lepiej. poczekamy co przyniesie sierpień.
pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
Krzyniu
Zainteresowany
Posty: 239
Rejestracja: 06 sty 2008, 18:38

Re: Prawa czy lewa?

Post autor: Krzyniu »

Tal Rash pisze:... w Poznaniu.
czyżby wreszcie zawitał tu ktoś z Poznania? Do tej pory wszyscy ze Śląska, Łodzi, Rzeszowa i innych odległych miast bywali. Jeżeli tak jest nas tu dwóch.
Tal Rash
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2014, 22:58

Re: Prawa czy lewa?

Post autor: Tal Rash »

@gnatek nie zamierzam rozpasc sie na atomy swiatelko w tunelu widzac juz. Zyje tym sierpniem. Co jeszcze moge napisac? Ciesze sie, ze jestes. @krzyniu odezwe sie rano, moze w nocy. Teraz nie mam do tego glowy :( Mam PW pewnie twoja. Ok. Jestem off juz.
Awatar użytkownika
Krzyniu
Zainteresowany
Posty: 239
Rejestracja: 06 sty 2008, 18:38

Re: Prawa czy lewa?

Post autor: Krzyniu »

Tal Rash,
jak czytam twoje posty to nie daję rady ... Bo - wybacz, ciężko się Ciebie czyta! - skaczesz jakoś tak po tematach jakbyś miał ze 100 myśli na sekundę ...
Awatar użytkownika
gnatek
Przewodnik
Posty: 994
Rejestracja: 26 paź 2008, 19:42

Re: Prawa czy lewa?

Post autor: gnatek »

100 myśli na sekundę... jak żyć Panie Premierze ? jak żyć ?
takie czasy Krzyniu :)
starzejemy się i z percepcją otaczającej nas rzeczywistości, lepiej nie będzie :(
:D
Tal Rash
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2014, 22:58

Re: Prawa czy lewa?

Post autor: Tal Rash »

@Krzyniu wyrzucic z siebie smietnik nagromadzony, powiedziec w kilku slowach wszystko co chce sie powiedziec. Powiedziec wszystko nie mowiac nic. Chciec zrobic wiele nie mogac czegokolwiek... no i pieprznik sie robi z tegoz powodu niezamierzenie niemaly pewnikiem :) @Krzyniu z samego Pozen jestes rozumiem. Jestem z okolic. Nawet sekcji FC z prawdziwego zdarzenia tu nie uswiadczysz ;) Faktycznie niewielu tu Pyrusow na fo. Co do PW wczoraj, to sie zakrecilem, ze tak powiem. Pozdrawiam.
Tal Rash
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2014, 22:58

Re: Prawa czy lewa?

Post autor: Tal Rash »

@gnatek nie jest (u mnie) za ciekawie, ale coz. No tak bywa tez.
Awatar użytkownika
Krzyniu
Zainteresowany
Posty: 239
Rejestracja: 06 sty 2008, 18:38

Re: Prawa czy lewa?

Post autor: Krzyniu »

Tal Rash pisze:@Krzyniu wyrzucic z siebie smietnik nagromadzony, powiedziec w kilku slowach wszystko co chce sie powiedziec. Powiedziec wszystko nie mowiac nic. Chciec zrobic wiele nie mogac czegokolwiek... no i pieprznik sie robi z tegoz powodu niezamierzenie niemaly pewnikiem :) @Krzyniu z samego Pozen jestes rozumiem. Jestem z okolic. Nawet sekcji FC z prawdziwego zdarzenia tu nie uswiadczysz ;) Faktycznie niewielu tu Pyrusow na fo. Co do PW wczoraj, to sie zakrecilem, ze tak powiem. Pozdrawiam.
żadnych PW nie słałem... nie wiem o czym piszesz.
Aha, nie wiem czemu ale mam wrażenie po czytaniu Twoich postów że gdzieś się w niderlandzich paleniach zgubiłeś.
Może lepiej nie zaśmiecaj tego forum!
Uszanuj to miejsce!
Tal Rash
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2014, 22:58

Re: Prawa czy lewa?

Post autor: Tal Rash »

@Krzyniu nie bylo mnie tu ponad dwa miesiace. Gdzie bylem i co bylo, to nieistotne. Nie w krainie Oranje z pewnoscia. Jest takie powiedzenie, ze nie sra sie we wlasne gniazdo, czy jak to ujales szanuje sie takie miejsca. Masz prawo myslec o mnie, co chcesz, spoko. Moze powinienes wrecz. Rozumiem to.
Aleko
Site Admin
Posty: 456
Rejestracja: 13 cze 2007, 23:59

Re: Prawa czy lewa?

Post autor: Aleko »

A u mnie ciekawostka...Półtora miesiąca po rozpoczęciu epizodu (od początku lewa strona),nagle dwa nocne ataki prawostronne wprawiły mnie w osłupienie :shock:
Awatar użytkownika
gnatek
Przewodnik
Posty: 994
Rejestracja: 26 paź 2008, 19:42

Re: Prawa czy lewa?

Post autor: gnatek »

zawsze jakaś odmiana :(
ja tam jestem nadwyraz jednostronny... :(
Liliana
w Temacie
Posty: 390
Rejestracja: 29 gru 2014, 14:12

Re: Prawa czy lewa?

Post autor: Liliana »

Hmm... A mówią, że to kobieta zmienną jest... :wink:

Aleko, a wszystkie pozostałe objawy dokładnie takie same jak po lewej stronie?
Pozdrawiam.
Krzysztof Braszko
Nowka
Posty: 8
Rejestracja: 10 cze 2009, 08:55

Re: Prawa czy lewa?

Post autor: Krzysztof Braszko »

Mnie od początku bolało tylko z lewej strony.
Aleko
Site Admin
Posty: 456
Rejestracja: 13 cze 2007, 23:59

Re: Prawa czy lewa?

Post autor: Aleko »

Liliana pisze: Aleko, a wszystkie pozostałe objawy dokładnie takie same jak po lewej stronie?
Tak,wszystko typowe....i potem zapadła cisza :D
ODPOWIEDZ