Osoby, które zadeklarowały członkostwo w Stowarzyszeniu Chorych na Klasterowe Bóle Głowy, prosimy o opłacenie składki członkowskiej (60zł) za rok 2024.
Stowarzyszenie Chorych na Klasterowe Bóle Głowy
Bank PKO BP - Nr 93 1020 4391 0000 6102 0157 5935
Tytułem: składka członkowska 2024
Uwaga! Jeśli wpłacacie składkę w czyimś imieniu, z czyjegoś konta lub wpłacacie na poczcie, wpiszcie w tytule wpłaty imię i nazwisko osoby, której wpłata dotyczy.

takie wasze najpiękniejsze ?

Czyli wszystko co nie związane z bólem.
Awatar użytkownika
piter
Przewodnik
Posty: 686
Rejestracja: 12 lis 2006, 09:05

takie wasze najpiękniejsze ?

Post autor: piter »

http://www.youtube.com/watch?v=mSLI0qBaf2w i jeszcze wiele wiele innych , czego słuchacie jesienią ? kiedy dzień krótszy , noc bardziej ciemna , czasem dłużej trzeba być samemu z myślami ?
Awatar użytkownika
piter
Przewodnik
Posty: 686
Rejestracja: 12 lis 2006, 09:05

Re: takie wasze najpiękniejsze ?

Post autor: piter »

Bo prawie dwadzieścia lat temu na festiwalu teatrów ulicznych a Jeleniej górze jako aktor teatru alternatywnego przyniosłem mistrzowi na scenę nastrojoną gitarę i wtedy zaśpiewał tą pieśń po raz pierwszy - od tego czasu jest ze mną , może to ona spowodowała Klasterka hehe - przepraszam za słabośc jutro pewnie będę chciał wymazać te posty ale dziś dziś poczułem jesień i ...tak to czasem bywa
http://www.youtube.com/watch?v=bCcBA-uW ... re=related
Awatar użytkownika
nadzieja
Przewodnik
Posty: 518
Rejestracja: 05 maja 2008, 12:07

Re: takie wasze najpiękniejsze ?

Post autor: nadzieja »

nie przepraszaj nie ma za co.... jesień to taki czas... ja np non stop słucham ostatnio CHopina, Beethovena wszystko co nastrojowe i ma nute fortepianu...kocham muzykę klasyczną...ale i inne z obecnych czasów...ale poza disco-polo , metal i techno -odpada;)
zawsze Ty mi poprawiałes humor i wszytskim innym i Twoje teksty wymiatają... są ponad wszyskimi innymi, wiesz o co chodzi :)
tak na walke z chandrą...
ostanio każdy z moich znajomych śmiał się z siebie...wymyślaliśmy różne głupoty,ale z aktorską nutką 8)
wyobraźcie sobie mnie...udająca nieśmiała i spokojną istotę... która wychodzi najpierw się kreuje na prawie,że zakonne zapędy...a potem zaczyna wiązanke kawałów(od kolegów,bo tylko oni znają tak błyskotliwy i porywający repertuar)
może znacie...może nie... ale opowiem...
jak jest po japońsku piłkarz?? - Kiwa jako tako...
a jak jest po japońsku sekretarka... ??- Naga suka ( z akcentem wyrazowym):P
Co robi blondynka na dnie oceanu?? - Czeka na walenie... :oops: 8)
co robią blondynki w wc?? - RObią za-kupy
było dalej...ale to już bez przesady...bo moja reputacja w miare rozgarnietej dziewczyny pójdzie się bujać :lol: a Bea zawsze mnie tak wychwala...nie moge zawieść :D :mrgreen:
MAM SKOńczone 18 lat ,więc mi wolno...mam nadzieje,że się nie zgorszycie...a Piter i inni macie poczucie humoru...bo bywam mistrzem ciętej riposty,ale jestem strasznie zmęczona i wykorzystam sprawdzone rzeczy :) wiec to nie jest brak szacunku dla CIebie i nigdy bym nie śmiała Cię olewać i pocieszać po najmniejszej linii oporu,ale tak wyszło...ale zrozumiesz na pewno :)
Awatar użytkownika
gnatek
Przewodnik
Posty: 994
Rejestracja: 26 paź 2008, 19:42

Re: takie wasze najpiękniejsze ?

Post autor: gnatek »

no cóż, jesień przyszła... już jest za oknem i w naszych sercach. kapie za kołnierz kurtki i chlupoce sobie małoradośnie w dziurawym bucie.
mordki mamy takie bardziej markotne a jak przyjdzie wieczór to oczka nam wilgotnieją od wspomnień.
dz bardzo za sebastiana. prawie ćwierć wieku temu , podczas jednego z pierwszych hortonowskich pobytów w szpitalu nagrałem to sobie na kaseciaka. i chyba lepszą wersję , bo z pełną orkiestrą. słuchawki wówczas były mało znane, tak więc słuchał cały oddział neurologii.
po 2 tyg wyrzucili mnie na zbity pysk :lol:
Bea
Site Admin
Posty: 591
Rejestracja: 04 paź 2006, 23:51

Re: takie wasze najpiękniejsze ?

Post autor: Bea »

Heh, Piter, no tak na dóły taki Shan czy Steve Harley & Cockney Rebel nadają się.
A dla miłosnika Shana jedna z moich ulubionych na dół, czyli Jaskinia -najbardziej depresyjny głos na świecie+McGowan:
http://www.youtube.com/watch?v=VxCM9dellRs
Nic innego mi dzis nie wejdzie, tylko kurczę musza włazić kołysanki :wink:
ODPOWIEDZ