Osoby, które zadeklarowały członkostwo w Stowarzyszeniu Chorych na Klasterowe Bóle Głowy, prosimy o opłacenie składki członkowskiej (60zł) za rok 2024.
Stowarzyszenie Chorych na Klasterowe Bóle Głowy
Bank PKO BP - Nr 93 1020 4391 0000 6102 0157 5935
Tytułem: składka członkowska 2024
Uwaga! Jeśli wpłacacie składkę w czyimś imieniu, z czyjegoś konta lub wpłacacie na poczcie, wpiszcie w tytule wpłaty imię i nazwisko osoby, której wpłata dotyczy.

Po godzinach ...

Czyli wszystko co nie związane z bólem.
Awatar użytkownika
Krzyniu
Zainteresowany
Posty: 239
Rejestracja: 06 sty 2008, 18:38

Po godzinach ...

Post autor: Krzyniu »

... no to po godzinach. Krzyniowi na starość odpierdol ...ło tzn. miał fantazję i się na studia podyplomowe na Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu zapisał.
Jestem w połowie i zabawa się skończyła bo promotora musiałem wybrać i trzeba pracę pisać i się jeszcze potem o okolicach lipca obronić :shock:
Czasy studiów się przypominają, kiedy się było młodym i pięknym i bez zobowiązań - do dziś wspominam czasy kiedy byłem bez zobowiązań i w wakacje ratownikiem w Ustroniu Morskim (przez 4 sezony) ....
Ale mam filozoficzne przemyślenia dotyczące obecnych studiów: w grupie mniej więcej patrząc na wiek jest nas pół na pół. Połowa to moje pokolenie tj. pamiętające komunę i kolejki za papierem toaletowym, druga połowa to Ci co nie znają świata bez wi-fi i iphonów w okolicy.
I wiecie co? Świetnie się dogadujemy. Bez kompleksów, im brakuje trochę doświadczenia, nam pewnie jakiegoś otwarcia na świat. Bardzo to pouczające i cenne. Dla mnie więcej warte niż ten papier co uczelnia da.

ps. można mnie skasować bo to już ponad 2 lata jak... głowa nie bolała :D Czyli wg. definicji: statystycznie na KBG cierpi biały mężczyzna przed 40-ką. Ja po 40-ce i przestało po kilkunastu latach :)
Awatar użytkownika
piter
Przewodnik
Posty: 686
Rejestracja: 12 lis 2006, 09:05

Re: Po godzinach ...

Post autor: piter »

Pięknie .
Mądry chłopak z Ciebie Krzyniu .
A skasować ? Wybij to sobie z głowy , jesteś wszystkim Nam potrzebny czy boli czy nie boli .
Awatar użytkownika
Olek
Site Admin
Posty: 999
Rejestracja: 04 paź 2006, 13:28

Re: Po godzinach ...

Post autor: Olek »

Witaj Krzyniu,

ucz sie ucz, bo to wiedzy klucz.....!!!

czlowiek uczy sie Cale zycie , a glupim umrze..!!!!

i co teraz robic...?????? :roll: :roll: :roll:

Czyli bedziemy mieli pana Dr. w stowarzyszeniu.... :oops: :urodziny:

Co do skreslenia.... nie bede wymienial osob co po 4-5 latach dawali sie szybko znow wpisywac....!
Ja bede 49 i jest jeszcze i od czasu do czasu mocniejszy jak przed latmi. Znam osoby co Maja 78 lat i KBG...?
To zchozenie niema nic wspulnego z wiekem... :oops: :wink:

Pozdrawiam
Olek

PS. Trzymamy Kcuki, a zeby s obronil.
Awatar użytkownika
narcissus
Zainteresowany
Posty: 235
Rejestracja: 23 lis 2015, 15:29

Re: Po godzinach ...

Post autor: narcissus »

Czy mi się tylko wydaje, czy po prostu Krzyniu zalicza drugą młodość? :)
Pozazdrościć (i tu w tle słychać moje zgrzytające o siebie starcze kości) takiego samopoczucia! :shock:
ODPOWIEDZ