Osoby, które zadeklarowały członkostwo w Stowarzyszeniu Chorych na Klasterowe Bóle Głowy, prosimy o opłacenie składki członkowskiej (60zł) za rok 2024.
Stowarzyszenie Chorych na Klasterowe Bóle Głowy
Bank PKO BP - Nr 93 1020 4391 0000 6102 0157 5935
Tytułem: składka członkowska 2024
Uwaga! Jeśli wpłacacie składkę w czyimś imieniu, z czyjegoś konta lub wpłacacie na poczcie, wpiszcie w tytule wpłaty imię i nazwisko osoby, której wpłata dotyczy.

Organizujemy II spotkanie klasterowców!

Ogłoszenia, sprawy administracyjne itd.
Awatar użytkownika
Pablo
Site Admin
Posty: 152
Rejestracja: 29 paź 2008, 10:16

Re: Organizujemy II spotkanie klasterowców!

Post autor: Pablo »

Beata-Piotr pisze:(...) nie umiałam przez dwa dni wejść na strone forum, jakby była nieczynna.?
Strona i forum są umieszczone na komercyjnym, dobrym serwerze. Forum było cały czas dostępne. Problem może być jeśli ktoś wchodzi ze starego adresu (np. nie zmienił poprzedniego adresu w zakładkach przeglądarki), czyli http://kbg.lua.pl/. Na tym serwerze jest umieszczona tylko procedura przekierowująca i jeśli ten serwer ma awarię (co się zdarza dość często) wtedy po prostu forum się nie otwiera. Prawidłowy adres forum to: http://forum.klasterowy.pl i proszę tylko takim się posługiwać. Jeśli macie stary adres w zakładkach/ulubionych to proszę abyście pozmieniali gdyż nie wiadomo ile czasu jeszcze ten stary serwer pociągnie.

Rzeczywiście mało osób ostatnio wchodzi i nie wszyscy jeszcze potwierdzili ostatecznie swój przyjazd, a czas ucieka. Być może też mieli problemy z wejściem na forum. Postaram się przesłać każdemu osobno informację.
Beata-Piotr
w Temacie
Posty: 295
Rejestracja: 01 lis 2007, 13:07

Re: Organizujemy II spotkanie klasterowców!

Post autor: Beata-Piotr »

Zmieniłam sobie adres forum,mam nadzieje, że będzie ok.

Hej, hej, gdzie wszyscy jesteście?
monika
Nowka
Posty: 23
Rejestracja: 29 sty 2007, 12:04

Re: Organizujemy II spotkanie klasterowców!

Post autor: monika »

Ja potwierdzam swoje przybycie i pozdrawiam wszystkich serdecznie! :D :wink:
Beata-Piotr
w Temacie
Posty: 295
Rejestracja: 01 lis 2007, 13:07

Re: Organizujemy II spotkanie klasterowców!

Post autor: Beata-Piotr »

Hej, hej

gdzie wszyscy jesteście ? :?: :?: :?:

Do zjazdu pozostał 1 tydzien a tu tak mało chetnych?
Jak dobrze licze to dopiero 7 osób :evil: :evil:

Aneczko, mam nadzieję, że przyjedziesz? :lol:

Bea odezwij się, dasz radę przyjechać? :wink:

Forumowicze odezwijcie się.
Beata-Piotr
w Temacie
Posty: 295
Rejestracja: 01 lis 2007, 13:07

Re: Organizujemy II spotkanie klasterowców!

Post autor: Beata-Piotr »

Hello, cóż to za milczenie? :cry:

Czyżby nikt sie nie wybierał na zjazd.
Złotka, prosze o potwierdzenie kto będzie?

Bea, Harison dostaliście moje wiadomości na PW? Non stop "wisi" mi na skrzynce wiadomości do wysłania, a nie jako wysłane.

Hej, hej dajcie znak życia :P
Awatar użytkownika
harison
Zainteresowany
Posty: 118
Rejestracja: 01 sty 2009, 21:18

Re: Organizujemy II spotkanie klasterowców!

Post autor: harison »

Dostałem dziękuję . Jak już pisałem będę na 16-stą razem z synkiem :)
Awatar użytkownika
g-c
Nowicjusz
Posty: 60
Rejestracja: 24 lis 2008, 16:06

Re: Organizujemy II spotkanie klasterowców!

Post autor: g-c »

Kochani,

nie dojadę na nasze spotkanie.Przyczyny:

1)KBG rzut wiosenny
2)transportowo-opiekuńcze


g-c

żałuję:(
jadek
Zainteresowany
Posty: 145
Rejestracja: 04 wrz 2008, 17:02

Re: Organizujemy II spotkanie klasterowców!

Post autor: jadek »

Jeszcze raz potwierdzam, że będę i mam prośbę do kogoś z "gospodarzy" spotkania, czyli z Katowic: powiecie mi, jak dostac się kominkacją miejską na miejsce spotkania z Katowic z Paderewskiego? I czy nie będę miał problemu z powrotem tam po spotkaniu? :)
Beata-Piotr
w Temacie
Posty: 295
Rejestracja: 01 lis 2007, 13:07

Re: Organizujemy II spotkanie klasterowców!

Post autor: Beata-Piotr »

Proponuje bys na okreslona godzinę dotarł pod Katowicki Spodek przy Rondzie, z Paderewskiego tramwajem, ale jakiej lini nie mam pojęcia od 18 lat jeżdże tylko samochodem. A z tamtą odbiore Cię samochodem.
jadek
Zainteresowany
Posty: 145
Rejestracja: 04 wrz 2008, 17:02

Re: Organizujemy II spotkanie klasterowców!

Post autor: jadek »

Dzięki wielkie! :D
Awatar użytkownika
piter
Przewodnik
Posty: 686
Rejestracja: 12 lis 2006, 09:05

Re: Organizujemy II spotkanie klasterowców!

Post autor: piter »

n
Aneczka
Zainteresowany
Posty: 152
Rejestracja: 16 lip 2008, 20:39

Re: Organizujemy II spotkanie klasterowców!

Post autor: Aneczka »

Hej wszystkim
Beatko bede w sobote ok 16 tej - potwierdzam przybycie dopiero dzisiaj - bowiem mam pewnosc ze moja wizyta w klinice została odwolana. Bardzo sie ciesze ze bede mogła przybyc do Was. Pozdrowienia i do zobaczenia.
Ludzie zmobilizujcie sie -stancie na głowie i przybądżcie w jak najwiekszej liczbie - to wazne dla utworzenia przyszłego stowarzyszenia!!!
Aleko
Site Admin
Posty: 456
Rejestracja: 13 cze 2007, 23:59

Re: Organizujemy II spotkanie klasterowców!

Post autor: Aleko »

Bardzo się cieszę Aneczko :D ,a pytajnik usuwam :wink: .
Awatar użytkownika
harison
Zainteresowany
Posty: 118
Rejestracja: 01 sty 2009, 21:18

Re: Organizujemy II spotkanie klasterowców!

Post autor: harison »

Odmeldowuje się cały i "zdrowy" :roll: Spotkanie było super, wspaniali ludzie z ogromną wiedzą i poczuciem humoru :D Lokal pierwsza klasa. Do zobaczyska w czerwcu oraz pozdrowienia dla wszystkich przybyłych i tych którzy nie dotarli :wink: NO I DLA OLKA DZIĘKUJĘ
Awatar użytkownika
Olek
Site Admin
Posty: 999
Rejestracja: 04 paź 2006, 13:28

Re: Organizujemy II spotkanie klasterowców!

Post autor: Olek »

No nareszcie pierwsze wiadomosci :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

oczekujemy dalszych relacji i informacji...............!!!!!!!

Pozdrawiam wszystkich serdecznie
Olek 8)
Beata-Piotr
w Temacie
Posty: 295
Rejestracja: 01 lis 2007, 13:07

Re: Organizujemy II spotkanie klasterowców!

Post autor: Beata-Piotr »

Witajcie,

spotkanie było bardzo sympatyczne, dobrze, że przybyło dużo nowych osób, ale szkoda, że nie było nie których stałych bywalców forum, jak : Bea, Piter, Monika, Nadzieja, no i Ty Olku. Co z Wami?

Sprawa stowarzyszenie ruszyła do przodu. Wstepnie uzgodniliśmy termin III spotkania, na którym powołamy stowarzyszenie i jego władze. Wstepny termin to czerwiec. Mam nadzieję, że na spotkanie załozycielskie Olek, Bea i reszta dotrze????
Wkrótce będzie dostepna oststeczna wersja stautu i deklaracji członkowskiej. Osoby zainteresowane zostana poinformowane o wszelkich formalnościach, drukach i opłatach oraz adresie korespondencji.
Mam tez pomysł na siedzibę stowarzyszenia. Uważam, że to nie może być nikogo z nas adres domowy, tylko siedziba, biuro. Ale o tym później powiem.

Mam nadzieję, że wszyscy dotarliscie cali i zdrowi do domków.

Bardzo fajnie wymienic doświadczenia i troszke sie posmiać. Naprawde przesympatyczne grono. Czyżby klaster dotykał samych dobrych i miłych?
Na spotkaniu było 9 osób chorych na klaster: Aneczka,Waldek, Aleko, Pablo, Jadek, Harison, Adam May/nowy/, Piotr oraz nowy nie zarejestrowany Krzysztof i 3 osoby towarzyszące: żona Adama, żona Piotra-Beata i nasz dwu i półmiesięczny sym Marek.

Dziękujemy Olku z pozdrowienia i prezenty :P

Mam nadzieje, że wszystkim spotkanie sie podobało

Pozdrawiam
Beata-Piotr
w Temacie
Posty: 295
Rejestracja: 01 lis 2007, 13:07

Re: Organizujemy II spotkanie klasterowców!

Post autor: Beata-Piotr »

ps
Adam May = nick Adam Mercedes
Beata-Piotr
w Temacie
Posty: 295
Rejestracja: 01 lis 2007, 13:07

Re: Organizujemy II spotkanie klasterowców!

Post autor: Beata-Piotr »

ps Waldek = nick"gnatek"
Awatar użytkownika
Pablo
Site Admin
Posty: 152
Rejestracja: 29 paź 2008, 10:16

Re: Organizujemy II spotkanie klasterowców!

Post autor: Pablo »

Również dotarłem niedawno do domu. Było bardzo sympatycznie, osobna salka to naprawdę duuuży plus! Po wszystkim stwierdzam, że takie kilkugodzinne spotkanie na żywo daje więcej niż miesiąc dyskusji na forum :-) Oby teraz zapał nie opadł :-) Cieszę się, że mogłem Was poznać!
Jak otrzymam zdjęcia od Aleko i Adama to postaram się zamieścić krótki opis spotkania i fotki na naszej stronie.
Podziękowania dla Beatki i Piotra za zorganizowanie spotkania oraz dla Olka za pozdrowienia oraz nieocenioną pomoc praktyczną :-)
Aleko
Site Admin
Posty: 456
Rejestracja: 13 cze 2007, 23:59

Re: Organizujemy II spotkanie klasterowców!

Post autor: Aleko »

Spotkanie było bardzo udane i owocne.Pragnę serdecznie podziękować Beacie i Piotrowi za doskonałą organizację (wygląda na to,że restauracja Bażant będzie częsciej gościć klasterowców :wink: ),Olkowi za "wsparcie" i za miłego sms'a z pozdrowieniami dla uczestników spotkania.Cieszę się bardzo,że poznałem kilku nowych,sympatycznych kolegów.Przykro mi,że nie dotarły osoby,które deklarowały swoje przybycie :( . Myślę,że najważniejsza sprawa -założenie Stowarzyszenia -jest o krok bliżej.A teraz kilka fotek ze spotkania:
Obrazek
Od lewej:Aneczka,Piotr,Beata,Adam Mercedes,Harison,Jadek,Gnatek,Pablo poniżej:Krzysztof,Aleko
Obrazek
Od lewej:Gnatek,Jadek,Pablo,Krzysztof

Obrazek
Od lewej:Harison,Aneczka,Danuta(żona Adama),Adam Mercedes
ODPOWIEDZ