Osoby, które zadeklarowały członkostwo w Stowarzyszeniu Chorych na Klasterowe Bóle Głowy, prosimy o opłacenie składki członkowskiej (60zł) za rok 2024.
Stowarzyszenie Chorych na Klasterowe Bóle Głowy
Bank PKO BP - Nr 93 1020 4391 0000 6102 0157 5935
Tytułem: składka członkowska 2024
Uwaga! Jeśli wpłacacie składkę w czyimś imieniu, z czyjegoś konta lub wpłacacie na poczcie, wpiszcie w tytule wpłaty imię i nazwisko osoby, której wpłata dotyczy.

Organizujemy II spotkanie klasterowców!

Ogłoszenia, sprawy administracyjne itd.
Awatar użytkownika
g-c
Nowicjusz
Posty: 60
Rejestracja: 24 lis 2008, 16:06

Re: Organizujemy II spotkanie klasterowców!

Post autor: g-c »

W końcu udało mi się zasiąść na moment do komputera u napisać kilka słów. W miarę swoich możliwości, mimo,że jestem obecnie w Warszawie postaram się dojechać na spotkanie do Katowic. Obecnie jestem bez ataków,ale 'każde po jest każdym przed'..

do zobaczenia

g-c

Ps. czy ten opis dla mediów jest nadal potrzebny?
Beata-Piotr
w Temacie
Posty: 295
Rejestracja: 01 lis 2007, 13:07

Re: Organizujemy II spotkanie klasterowców!

Post autor: Beata-Piotr »

Kochani,

prosze wypowiedzcie się na temat terminu i miejsca zjazdu.
Na razie wstepnie zarezerwowałam sale na 21.marca, ale do tygodnie musze dać znać. Nie chcę tu robic żadnej rewolucji czy zamieszania, ale bardzo chciałabym sie z Wami spotkać i poznac tych których nie było na pierwszym zjeździe.

Hej Bea, będziesz?
Nadziejko żyjesz, milczysz/
Aneczko, Aleko mam nadzieję, że znów sie spotkamy.
Aneczka
Zainteresowany
Posty: 152
Rejestracja: 16 lip 2008, 20:39

Re: Organizujemy II spotkanie klasterowców!

Post autor: Aneczka »

HMMM Ciezko mi jest sie wypowiedziec Beatko - zwłaszcza ze Monika zrobila rezerwacje juz duzo wczesniej.... Mnie pasuje kazdy termin. Ale mysle zeby nie zmieniac -moze jakos dalabys rade kogos zalatwic do opieki?

przez monika » 17 Lut 2009, 14:48

Rezerwacja zrobiona - 14 marca, godz. 16.00[/color], stoliki połączone (na ok. 15 osób), Bellmer Cafe - Teatr Śląski, Katowice, zgodnie z tym co pisałam wcześniej. Pozdrawiam wszystkich i mam nadzieję, że przybędzie nas jak najwięcej:)monika
Beata-Piotr
w Temacie
Posty: 295
Rejestracja: 01 lis 2007, 13:07

Re: Organizujemy II spotkanie klasterowców!

Post autor: Beata-Piotr »

Hej Aneczko,
myslałam juz o tym, ale nie jest łatwo znaleźć kogos do opieki na dwójka małych dzieci, a nieznanej osobie, nie sprawdzonej - dzieci nie powierzę. Zawsze miałam siostrzenice lub mame, ale mama terez jest po operacji endoprotezy kolana i sama wymaga opieki, tekże jestem ugotowana. Także jak spotkanie będzie 16 z wielka przykrością, ale nie dam rady przyjechać.
Awatar użytkownika
Pablo
Site Admin
Posty: 152
Rejestracja: 29 paź 2008, 10:16

Re: Organizujemy II spotkanie klasterowców!

Post autor: Pablo »

Moim zdaniem można się przychylić do prośby Beaty i przesunąć termin oraz miejsce spotkania, wszak powinno nam zależeć aby jak najwięcej osób miało możliwość przyjazdu. Dodatkowo jeśli do tego czasu udałoby się Beacie uzyskać opinię fachowców na temat statutu to byśmy uczynili duży krok w kierunku powstania Stowarzyszenia i dyskusja byłaby już bardziej konkretna. Jeśli pozostałe osoby, którym pasował termin 14 marca, będą mogły przyjechać również tydzień później to pozostaje zapytać Monikę czy udałoby się jeszcze zwolnić rezerwację. Rozumiem, że to niezbyt sympatyczna sytuacja, szczególnie dla Moniki, która sama wyszła z propozycją zorganizowania lokalu na spotkanie i bardzo sprawnie to załatwiła, ale wierzę, że Monika wykaże zrozumienie :-)
Proszę o w miarę szybkie potwierdzenie czy proponowany przez Beatę termin (czyli sobota 21 marca) wszystkim pasuje, wtedy prześlę jeszcze informację do pozostałych zarejestrowanych użytkowników.

Jeszcze jedno. W tej chwili istnieją dwie wersje statutu, więc postaram się jutro stworzyć z tego jedną wersję, którą będzie można przekazać do oceny.
Awatar użytkownika
gnatek
Przewodnik
Posty: 994
Rejestracja: 26 paź 2008, 19:42

Re: Organizujemy II spotkanie klasterowców!

Post autor: gnatek »

no cóż, mamy trochę zamieszania z tym terminem. ja mogę się dostosować, ale pozostali powinni się wypowiedzieć jak najszybciej.
Awatar użytkownika
Olek
Site Admin
Posty: 999
Rejestracja: 04 paź 2006, 13:28

Re: Organizujemy II spotkanie klasterowców!

Post autor: Olek »

Halo,

Tak patrze i czytam od paru dni............. :roll: :oops: jeden WIO......drugi PRRRRRRRRRRRRRRRRRR
i kon niewie co i jak.....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :roll:

1) Niech sie zglosza ci co to Organizuja.....!

2) Niech oni zadecyduja o stalym Terminie.....!

3) Beatko , myslisz ze cos za tydzien teraz cos zalatwisz....? zdzialasz....? :roll: :roll: :roll:
niebadz zla !!! lecz od Pazdziernika nic a teraz nagle jak spotkanie sie o tydzien przesunie to bedzie wszytko
zrobione...? :oops: :roll:

4) Znam osoby ktore nie maja codziennego dostepu do internetu.....! te osoby chcialem powiadomic listownie..!
lecz listy chodza i do 10 dni :( :roll:

Myslcie i wypowiadaj cie sie......! bo czas leci , nie czeka.


Pozdrawiam
Olek

Wszyscy umia plywac, tylko dla niekturych jet woda za zadka :roll:
Awatar użytkownika
Pablo
Site Admin
Posty: 152
Rejestracja: 29 paź 2008, 10:16

Re: Organizujemy II spotkanie klasterowców!

Post autor: Pablo »

Czas ucieka, a dopiero dwie osoby wypowiedziały się konkretnie na temat ewentualnej zmiany terminu i miejsca spotkania. To trochę mało... w ogóle ostatnio znów jakiś zastój na forum... trochę to niepokojące w obliczu zbliżającego się spotkania... :(

Pomyślałem, że dobrze by było mieć kontakt telefoniczny, przynajmniej w kręgu tych osób, które są poważnie zainteresowane powstaniem Stowarzyszenia. Wtedy można by skontaktować się z osobami, które od jakiegoś czasu nie pojawiają się na forum (np. Nadzieja) i zapytać o powód, czy potrzebują jakiejś pomocy. Tak jak napisał Olek, nie każdy ma też stały dostęp do internetu i kontakt telefoniczny przyspieszyłby przepływ informacji. Dlatego wkrótce dla zarejestrowanych (i zaangażowanych) użytkowników pojawi się na forum nowy dział gdzie będzie można zostawić kontakt do siebie.

Pod spodem zamieszczam link do statutu, który skompilowałem z dwóch propozycji, które były zamieszczone wcześniej:
Statut v3 - format .doc (MS Word)
g-c pisze:Ps. czy ten opis dla mediów jest nadal potrzebny?
Jak najbardziej :-)
jadek
Zainteresowany
Posty: 145
Rejestracja: 04 wrz 2008, 17:02

Re: Organizujemy II spotkanie klasterowców!

Post autor: jadek »

21 jak dla mnie może byc. Ale faktycznie dobrze by było, żeby ostateczny termin uzgodnić jak najszybciej.
Aneczka
Zainteresowany
Posty: 152
Rejestracja: 16 lip 2008, 20:39

Re: Organizujemy II spotkanie klasterowców!

Post autor: Aneczka »

A mnie lepiej pasowalby ten pierwszy termin - jakos tak wszystko juz sobie poukładałam (np mam na 19-go umówiona wizyte w kliniece ktorej nie moge juz przelozyc i nie wiem jak dlugo tam bede...). Nie chce robic zamieszania w zwiazku z tym spotkaniem niech wiekszosc sie wypowie i zdecyduje kiedy. W kazdym razie chcialabym byc...a jesli mi sie nie uda to trudno.
Aleko
Site Admin
Posty: 456
Rejestracja: 13 cze 2007, 23:59

Re: Organizujemy II spotkanie klasterowców!

Post autor: Aleko »

Witajcie,w zasadzie oba terminy pasują,ale ktoś to musi wreszcie ogarnąć :( .
Byle szybko bo od połowy kwietnia będę wyłączony z powodu operacji na conajmniej dwa miesiące :( .
Pozdrawiam i mam nadzieję,że mimo wszystko do rychłego zabaczenia :wink: .
Awatar użytkownika
Olek
Site Admin
Posty: 999
Rejestracja: 04 paź 2006, 13:28

Re: Organizujemy II spotkanie klasterowców!

Post autor: Olek »

Witaj Aleko,

tez juz dawno ciebie tu nie bylo....? :mrgreen:

Mysle ci co zaczeli niech tez skoncza ....? :roll: :wink: :lol:

Czyli : Pablo , Monika i Aneczka :oops: :oops: :oops: :wink:

Pablo dal pomysl......!
Monika zrobila termin w Lokalu......!
Aneczka napisala pierwsze Statuty i Deklaracje.....!

Teraz " Kara" musi byc , dokonczcie to co zescie zaczeli :mrgreen: :roll:

Pozdrawiam
Olek :twisted:
Aleko
Site Admin
Posty: 456
Rejestracja: 13 cze 2007, 23:59

Re: Organizujemy II spotkanie klasterowców!

Post autor: Aleko »

Olek pisze:Witaj Aleko,

tez juz dawno ciebie tu nie bylo....? :mrgreen:
Tydzień to "już dawno"? :shock: ,przecież pisałem,że idę na zabieg.
Pozdrawiam :D .
Awatar użytkownika
harison
Zainteresowany
Posty: 118
Rejestracja: 01 sty 2009, 21:18

Re: Organizujemy II spotkanie klasterowców!

Post autor: harison »

Mam zaplanowane wolne w pracy na 15go, alejak coś by się zmieniło to na 21go też przyjade :wink: Pozdrawiam wszystkich.
Awatar użytkownika
gnatek
Przewodnik
Posty: 994
Rejestracja: 26 paź 2008, 19:42

Re: Organizujemy II spotkanie klasterowców!

Post autor: gnatek »

ok, trudno, może komuś podpadnę , ale to ostatni dzwonek na ustalenie terminu.
zaczeliśmy od 14-go , to niech ten termin obowiązuje. miejsce (kawiarenka w teatrze) mamy. godzina ustalona na 16.00
pozdrawiam. Waldek
Beata-Piotr
w Temacie
Posty: 295
Rejestracja: 01 lis 2007, 13:07

Re: Organizujemy II spotkanie klasterowców!

Post autor: Beata-Piotr »

Forumowicze,

prosze o ostateczną wypowiedz, gdyz do 5 marca musze potwierdzić lub odwołać rezerwacje sali na 21 marca.

Myslałam, że w zamknietej salce w spokoju będzie łatwiej rozmawiać i swobodniej na temat Stowarzyszenia, niz w ogólno dostepnej knajpce przy całym społeczeństwie, w gwarze.

Prosze o krótka wypowiedz wszystkich 14 czy 21 marzec.

Ja sie piszę niestety tylko na 21, z powodów o których juz pisałam.
Bea
Site Admin
Posty: 591
Rejestracja: 04 paź 2006, 23:51

Re: Organizujemy II spotkanie klasterowców!

Post autor: Bea »

Praca nad organizacją spotkania wre, czy cisza?

Mnie nie ma, bo mam taką a nie inną sytuację/ nie chodzi o dziecia tylko/ i nic teraz nie mogłabym pomóc.
Jeśli szał w pracy męża nie ucichnie, nie wiem, czy damy radę dojechać w ogóle.

Pozdrawiam!
monika
Nowka
Posty: 23
Rejestracja: 29 sty 2007, 12:04

Re: Organizujemy II spotkanie klasterowców!

Post autor: monika »

Witam
Mnie pasują oba terminy - dostosuję się! musimy tylko coś ostatecznie ustalić, w razie czego musze odwołać tę rezerwację w teatrze - to nie jest kłopot (REZERWACJA JEST BEZPŁATNA), tylko musimy coś ustalic OSTATECZNIE!
pozdrawiam !
Awatar użytkownika
gnatek
Przewodnik
Posty: 994
Rejestracja: 26 paź 2008, 19:42

Re: Organizujemy II spotkanie klasterowców!

Post autor: gnatek »

mnie obojętne, który termin. przyjadę tak jak większość zadecyduje. pozdrawiam
Aleko
Site Admin
Posty: 456
Rejestracja: 13 cze 2007, 23:59

Re: Organizujemy II spotkanie klasterowców!

Post autor: Aleko »

Ja podobnie.Niech decydują organizatorzy,oby szybko.
ODPOWIEDZ