Osoby, które zadeklarowały członkostwo w Stowarzyszeniu Chorych na Klasterowe Bóle Głowy, prosimy o opłacenie składki członkowskiej (60zł) za rok 2024.
Stowarzyszenie Chorych na Klasterowe Bóle Głowy
Bank PKO BP - Nr 93 1020 4391 0000 6102 0157 5935
Tytułem: składka członkowska 2024
Uwaga! Jeśli wpłacacie składkę w czyimś imieniu, z czyjegoś konta lub wpłacacie na poczcie, wpiszcie w tytule wpłaty imię i nazwisko osoby, której wpłata dotyczy.

DOMENA

Ogłoszenia, sprawy administracyjne itd.
Awatar użytkownika
Pablo
Site Admin
Posty: 152
Rejestracja: 29 paź 2008, 10:16

Post autor: Pablo »

Forum nie działało przez kilka godzin, ale wreszcie zaskoczyło i śpieszę z wyjaśnieniami :-)
Bea pisze:Taka malutka sugestia, choc być moze wiesz o tym- co do znaczka HonCode- muszą byc przy nim odnosniki-linki do ich zasad i naszego certyfikatu!
Jeśli chodzi o to logo HonCode na górze to może być problem z dodaniem odnośnika, ale dlatego zrobiłem dodatkowo w lewej kolumnie logo HonCode z linkiem do certyfikatu i pod spodem link do zasad. Czy może tak być?
Bea pisze:No i spokojnie można poprawić- o ile się da- takie niedomagania językowe typu: Czy pomaga Tobie tlen? Lepiej zabrzmi: Ci
Szczególnie,że to na pierwszej stronie.
Rzeczywiście, masz rację, zaraz to poprawię. Przy okazji podszkoliłem się trochę w zasadach pisowni. :-)
Bea pisze:/Pod wszelakimi wahnięciami naszego jezyka ze strony na republice podpisuję się oczywiście ja
Powiem szczerze, że prawie nic nie poprawiałem w tekście, może ze dwie literówki tylko znalazłem. Tekst jest na wysokim poziomie, nie tylko merytorycznym. :-)
Bea pisze:Aaa, widzę ,że logo nam się zmieniło...Zastanawiam się,ze nie ma w nim zbyt dużo sugestii,ze tylko mężczyźni cierpią na kbg, a takie przekonanie pokutuje jeszcze do tej pory w przeróżnych info...Sama nie wiem, bo ten gośc nieźle wygląda na stronce...
W pierwszej wersji była ta głowa, która jest u góry forum, w następnej wersji była twarz cierpiącej kobiety :-) ale z niej zrezygnowałem bo nie mogłem znaleźć autora zdjęcia, a kolejna, trzecia wersja jest już taka jaką widać obecnie. Jeśli zostanie zaakceptowana to nie będzie problemu z pozwoleniem na wykorzystanie fotografii.
Bea
Site Admin
Posty: 591
Rejestracja: 04 paź 2006, 23:51

Post autor: Bea »

Pawle, znaczek HonCode moze być w lewym boku jak najbardziej-dodaj tylko link do naszego certyfikatu i może zrób wyraźny odstęp od pajacyków itp. bo to przecież zupełnie co innego.

Co do poprawnosci językowej ... nie podlizuj się:P
Ja tam widzę całkiem sporo swoich własnych niedociągnięć, ale na szczęście aż tak strasznie nie kolą w oczy/ nie polonistę rzecz oczywista/ :wink: Tym samym niechaj sobie będą nadal :lol:

Głowa ze strony i forum to znaczek klasterowców nie tylko polskich- zapozyczyliśmy to logo-protestów nie było.

Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
Pablo
Site Admin
Posty: 152
Rejestracja: 29 paź 2008, 10:16

Post autor: Pablo »

Bea pisze:...dodaj tylko link do naszego certyfikatu i może zrób wyraźny odstęp od pajacyków itp. bo to przecież zupełnie co innego.
Gotowe. Podwindowałem też znaczek wyżej, aby był bardziej widoczny.
Bea pisze:Głowa ze strony i forum to znaczek klasterowców nie tylko polskich- zapozyczyliśmy to logo-protestów nie było.
Skoro to oficjalny (albo nieoficjalny) znaczek klasterowców to może jednak zrobię wersję z tą głową... :?: albo chociaż dam ją na stronie głównej obok tekstu... zaraz coś pokombinuję :-)
midnight
Nowicjusz
Posty: 49
Rejestracja: 18 lut 2008, 19:27

Post autor: midnight »

Bardzo fajnie :)

Juz dawno pisalem o stronie, bo mimo iz nam bezposrednio w chorobie nie pomoze, to taka wizytowka jest bardzo wazna, sam chcialem sie za to zabrac, ale pewnie miernie by to wyszlo :p A Tobie wyszlo super.

Od strony merytorycznej sie przyjrze potem, ale logo imo jak najbardziej OK. Jesli mialoby byc bardziej uniwersalne, to juz lepiej poszukac jakiegos innego niz to stare (bo dosyc "przedpotopowo" ono wygladalo). Gdzies widzialem ostatnio cos pasujacego, tylko za nic nie moge sobie przypomniec gdzie :)

No i to logo honcode na lewo moze dalo by sie znalezc w lepszej rozdzielczosci.

Tak czy inaczej jeszcze raz dobra robota :)
Bea
Site Admin
Posty: 591
Rejestracja: 04 paź 2006, 23:51

Post autor: Bea »

Pawle, dzięki!
Niesamowicie konkretny z Ciebie gość :) Takich ludzi trzeba, by coś mogło powstać!

Głowa klasterowa 'przedpotopowa' ?:shock:
Nie przemknęła mi nawet taka myśl nigdy... Midnight wolisz takie logo bardziej trendy? :lol:
Awatar użytkownika
Olek
Site Admin
Posty: 999
Rejestracja: 04 paź 2006, 13:28

Post autor: Olek »

Dobra robota Paweł :wink: :wink: :wink: Dzięki!

Niesamowicie konkretny z Ciebie gość Takich ludzi trzeba, by coś mogło powstać!

Jest takie powiedzenie:

Jeden Meszczyzna jedno slowo.......! Jedna Kobieta jeden Slownik :lol: :roll:

Bea, Aneczka .............wyjatki sa zawsze i wszedzie. :wink:

Dalej TAK!!!!!!!!!!!!!!!!! :shock: :roll: :lol: :wink:

Pozdrawiam
Olek :wink:
Awatar użytkownika
Pablo
Site Admin
Posty: 152
Rejestracja: 29 paź 2008, 10:16

Post autor: Pablo »

midnight pisze:No i to logo honcode na lewo moze dalo by sie znalezc w lepszej rozdzielczosci.
Też mi się nie podobało :-) Poprawiłem. Idealnie nie jest, ale wygląda lepiej niż poprzednie.

Przed chwilą dodałem adres strony do wyszukiwarki Google. Powinna w ciągu kilku dni zarejestrować stronę i pokazywać w wynikach wyszukiwania.

Co jeszcze... dzisiaj chcę zakończyć przenoszenie tekstów. Jeśli znajdziecie jakieś błędy, niepoprawne linki itp. to proszę o informację.

Cieszę się, że strona zyskała Wasze uznanie :-) będę się starał, w miarę możliwości, nad nią pracować i udoskonalać. Bardzo bym chciał, aby te materiały, w opracowanie których włożyliście wiele wysiłku, i które mi osobiście pomogły, mogły być pomocą dla wielu ludzi, którzy do tej pory cierpią z powodu braku prawidłowej diagnozy i podstawowych informacji.
Awatar użytkownika
Pablo
Site Admin
Posty: 152
Rejestracja: 29 paź 2008, 10:16

Post autor: Pablo »

Cisza taka na forum... :(

Prace nad nową stroną nadal trwają, dzisiaj przeniosłem dział "Foldery", ale oficjalnie pojawi się dopiero jutro. Muszę trochę wygląd poprawić :-)
Zrobiłem też przekierowanie na forum z adresu http://forum.klasterowy.pl/

Pozdrawiam zaglądających niepiszących :D
Bea
Site Admin
Posty: 591
Rejestracja: 04 paź 2006, 23:51

Post autor: Bea »

Sie nic nie boi-oko 'szefa' widzi wszystko :lol:
U nas czasem tak bywa, że milkniemy, cisza na forum, ale potem znów forum ożywa :)
Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
nadzieja
Przewodnik
Posty: 518
Rejestracja: 05 maja 2008, 12:07

Post autor: nadzieja »

to prawda co mówi Bea.... u nas tak bywa... ożywiamy się i potem spokój na forum cisza....troche nudy,bo brak mi was.... :twisted:
Awatar użytkownika
gnatek
Przewodnik
Posty: 994
Rejestracja: 26 paź 2008, 19:42

cisza

Post autor: gnatek »

wypada sobie życzyć by to forum zamilkło na zawsze.
znaczyło by to, ze wszyscy wyzdrowieli i nikt nie ma problemów z kbg...
:lol: :lol: :lol:
wówczas mozna by zmienić formułę, by dalej pielęgnować zawarte znajomości i przyjaźnie :lol:
pozdrawiam
Awatar użytkownika
nadzieja
Przewodnik
Posty: 518
Rejestracja: 05 maja 2008, 12:07

Post autor: nadzieja »

hehehehe och ale byłoby cudownie.......:)
Awatar użytkownika
Pablo
Site Admin
Posty: 152
Rejestracja: 29 paź 2008, 10:16

Post autor: Pablo »

nadzieja pisze:to prawda co mówi Bea.... u nas tak bywa... ożywiamy się i potem spokój na forum cisza....
No to jestem uspokojony :-)

Na nową stroną przeniosłem już prawie wszystkie teksty, ostatnio dodałem dział z materiałami do pobrania oraz linki do innych stron. Zarejestrowałem też stronę w kilku wyszukiwarkach. Będę chciał zamieścić jeszcze informacje o punktach gdzie można się zaopatrzyć w tlen medyczny, ze szczegółowym podziałem na województwa.
Chciałbym też zrobić foldery z nowym adresem strony, przynajmniej niektóre. Wkrótce czeka mnie wizyta u lekarza i planuję mu zostawić trochę materiałów oraz zachęcić do zajrzenia na stronę.

Codziennie zaglądam też tutaj z nadzieją, że będzie kontynuowany wątek odnośnie utworzenia Stowarzyszenia. Tutaj niewiele mogę pomóc, ale ofiaruję członkostwo, regularne opłacanie składek i ewentualnie jakieś prace biurowe :-)
Bea
Site Admin
Posty: 591
Rejestracja: 04 paź 2006, 23:51

Post autor: Bea »

Pawle, odwaliłeś kawał dobrej roboty! Co więcej uczyniłes to w tempie express-wspaniale! :) Bardzo, bardzo się cieszę!

Rozmowy w sprawie stowarzyszenia pewnie także powrócą...problem w tym,że osoby, które mają chęci, a i pojęcie co zrobić, jakie kroki podjąć mają teraz niewesołą sytuację, urwanie głowy...ja to już w ogóle poza tematem.
Awatar użytkownika
nadzieja
Przewodnik
Posty: 518
Rejestracja: 05 maja 2008, 12:07

Post autor: nadzieja »

dziękujemy Pawle:) świetna robota:)
ODPOWIEDZ