Osoby, które zadeklarowały członkostwo w Stowarzyszeniu Chorych na Klasterowe Bóle Głowy, prosimy o opłacenie składki członkowskiej (60zł) za rok 2024.
Stowarzyszenie Chorych na Klasterowe Bóle Głowy
Bank PKO BP - Nr 93 1020 4391 0000 6102 0157 5935
Tytułem: składka członkowska 2024
Uwaga! Jeśli wpłacacie składkę w czyimś imieniu, z czyjegoś konta lub wpłacacie na poczcie, wpiszcie w tytule wpłaty imię i nazwisko osoby, której wpłata dotyczy.

Dotacje

Ogłoszenia, sprawy administracyjne itd.

Za czy przeciw

za
2
100%
przeciw
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 2

cyberus
Zainteresowany
Posty: 166
Rejestracja: 03 sie 2007, 22:43

Dotacje

Post autor: cyberus »

Mam pomysla aby zrobic dotacje online w postaci paypal.pl . tzn zarejestrowac kbg jako osobe i dac przycisk nastronie do dotacji przez platnosc karta visa itp. co wy na to ?
Ostatnio zmieniony 04 cze 2008, 12:01 przez cyberus, łącznie zmieniany 1 raz.
Bea
Site Admin
Posty: 591
Rejestracja: 04 paź 2006, 23:51

Post autor: Bea »

Jestem dzis wykończona i mózg mi wysiada, więc pytam, czy tak wolno bez żadnych nieprzyjemnych następstw, podejrzen skierowanych w nasza stronę, czy tę jedną osobę? Kaska by się przydała dla nas, bo mimo iz nie funkcjonujemy jako grupa zarejestrowna, to działamy, ale czy to bezpieczne?
Aleko
Site Admin
Posty: 456
Rejestracja: 13 cze 2007, 23:59

Post autor: Aleko »

Hmmmmm,Cyberus-mógłbyś wytłumaczyć o co w tym chodzi :shock: .Sorry ja nie kapuję :( .
pawcer83
Nowka
Posty: 13
Rejestracja: 10 maja 2008, 18:40

Post autor: pawcer83 »

Być może jestem natrętny ale też bym chciał jakoś nam pomóc i uważam, że na dotacje z karty mało osób pójdzie. Z regóły każdy przedsiębiorca czy osoba fizyczna woli miec dowód wpłaty aby odliczyć to od podatku, dlatego uważam, że Bea z tym stowarzyszeniem trafiła w dziesiątkę. Jako jednostka nie jesteśmy w stanie nic zrobić, ale jako grupa możemy wiele zdziałać.
cyberus
Zainteresowany
Posty: 166
Rejestracja: 03 sie 2007, 22:43

Post autor: cyberus »

chodzi o dotacje na stronie . czyli jesli ktos uwaza ze moze cos przekazac klika i placi . jest to calkowicie legalne i bezpieczne . dziala to na zasadzie puszki z datkami .

Kod: Zaznacz cały

Serwis PayPal oferuje wygodne i niedrogie rozwiązania umożliwiające zbieranie darowizn przez Internet. Nasze produkty i usługi pomagają w łatwym przyjmowaniu darowizn i zarządzaniu płatnościami. Nie musisz składać wniosku o założenie rachunku handlowca, konfigurować bezpiecznej bramy płatności, ponosić miesięcznych kosztów prowadzenia konta ani uiszczać opłat za jego założenie. Po prostu załóż konto, aby rozpocząć korzystanie z funkcji Darowizny, dostępnej w ramach usługi Płatności za pośrednictwem witryny. Wystarczy wpisać kilka informacji do formularza online. Dostarczymy odpowiednie przyciski, które wkleisz do kodu swojej witryny. Twoi klienci będą klikać te przyciski i dokonywać bezpiecznych darowizn w serwisie PayPal. Dzięki tym przyciskom możesz błyskawicznie przyjmować darowizny ze swojej witryny. Umieszczenie przycisków w witrynie jest bardzo łatwe i nie wymaga programowania.
Bea
Site Admin
Posty: 591
Rejestracja: 04 paź 2006, 23:51

Post autor: Bea »

Czytałam o płatnościach Paypal i jesli jest to legalne, to nie widzę przeszkód.
Owszem stowarzyszenie to inna bajka,ale zanim je stworzymy potrwa...a tymczasem już sa jakieś potrzeby finansowe, jak chocby utrzymanie konta, które jak na razie finanusje Aleko. To nie jest w porządku.
Zaczynamy działac pomalutku i kaska jest potrzebna, nawet niewielka, ale zawsze.
Zablokowany