Osoby, które zadeklarowały członkostwo w Stowarzyszeniu Chorych na Klasterowe Bóle Głowy, prosimy o opłacenie składki członkowskiej (60zł) za rok 2024.
Stowarzyszenie Chorych na Klasterowe Bóle Głowy
Bank PKO BP - Nr 93 1020 4391 0000 6102 0157 5935
Tytułem: składka członkowska 2024
Uwaga! Jeśli wpłacacie składkę w czyimś imieniu, z czyjegoś konta lub wpłacacie na poczcie, wpiszcie w tytule wpłaty imię i nazwisko osoby, której wpłata dotyczy.

Goscie

Ogłoszenia, sprawy administracyjne itd.
Awatar użytkownika
Krzyniu
Zainteresowany
Posty: 239
Rejestracja: 06 sty 2008, 18:38

Goscie

Post autor: Krzyniu »

Do napisania tego posta skłania mnie to, że prawie przy każdej mojej wizycie na forum na dole strony widze, że strone oglada np. w tej chwili (niedziela 02.03.2008 godz. 10:28 ): 3 użytkowników - jeden zarejestrowany (ja) i 2 gosci ...
Chyba Olek pisał kiedyś prośbę do odwiedzających to forum, żeby się zarejestowali - nawet jezeli nie mają zamiaru się udzielać. Powtórzę to:
SZANOWNI GOŚCIE - rejestrujcie się :!: To tak niewiele kosztuje, a może przynieść wiele dobrego tu obecnym, a także Wam :)
Kiedy bedzie nas wiecej bedziemy mogli coś dobrego dla klasterowców zrobić :wink:
Już sarmaci krzyczeli: "kupą, panowie, kupą!!!". Jak bedzie nas już "kupa" to sobie np. refundacje imigranu wylobbujemy :!: :D
midnight
Nowicjusz
Posty: 49
Rejestracja: 18 lut 2008, 19:27

Post autor: midnight »

To niekoniecznie musza byc przeciez niezarejestrowane osoby :)
Awatar użytkownika
Krzyniu
Zainteresowany
Posty: 239
Rejestracja: 06 sty 2008, 18:38

Post autor: Krzyniu »

No niby masz rację :?
Ale ciężko przeglądać nowinki na forum jak te "karteczki" nie mrugają - a u mnie bez logowania nie mrugają ...
ODPOWIEDZ