Osoby, które zadeklarowały członkostwo w Stowarzyszeniu Chorych na Klasterowe Bóle Głowy, prosimy o opłacenie składki członkowskiej (60zł) za rok 2024.
Stowarzyszenie Chorych na Klasterowe Bóle Głowy
Bank PKO BP - Nr 93 1020 4391 0000 6102 0157 5935
Tytułem: składka członkowska 2024
Uwaga! Jeśli wpłacacie składkę w czyimś imieniu, z czyjegoś konta lub wpłacacie na poczcie, wpiszcie w tytule wpłaty imię i nazwisko osoby, której wpłata dotyczy.

Przeniesione posty-nowe forum-wątek roboczy

Ogłoszenia, sprawy administracyjne itd.
Beata-Piotr
w Temacie
Posty: 295
Rejestracja: 01 lis 2007, 13:07

Post autor: Beata-Piotr »

Tak tak,

widze że nie tylko u mnie to nie działa.

Męczące jest przeglądanie całego forum po datach

pomarańczowe karteczki oj tak


no i zawsze udaje mi sie zalogowac ale za drugim razem

dlaczego Cyberusie????
Bea
Site Admin
Posty: 591
Rejestracja: 04 paź 2006, 23:51

Post autor: Bea »

A ja mam pomarańczowe karteczki. Może... zalezy to od przeglądarki?
U mnie smiga chyba wszystko i teraz nie rozumiem juz zupełnie, dlaczego u jednych ok, a innych problem :roll: Cyyyybeeeerus...!
Beata-Piotr
w Temacie
Posty: 295
Rejestracja: 01 lis 2007, 13:07

Post autor: Beata-Piotr »

Łał, dzis zapaliła mi sie pomarańczowa karteczka, na jednym komputerze, zabaczymy, czy na innych tez będzie, ja nie zmieniałam przeglądarek, na starym działało
Kamila777
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: 28 cze 2007, 20:41

Post autor: Kamila777 »

Wygląda na to, że tylko Bea ma u Cyberusa fory - i karteczki, i awatarek :)
U mnie zapaliła się jedna pomarańczowa :lol: może z czasem więcej przywilejów mi przybędzie. ?!
Bea
Site Admin
Posty: 591
Rejestracja: 04 paź 2006, 23:51

Post autor: Bea »

Nie sądzę, aby Cyberusek mnie wyrózniał :) Karteczki są wprawdzie, a avatar sama sobie wstawiłam, ale to chyba szczęscie,że u mnie smiga.
Avatary wstawia się poprzez umieszczenie obrazka gdzies w necie np. na fotosiku i podanie linku do niego o ile mamy wybrany obrazek z dysku lub jak wybieramy sobie z neta obrazek bezposrednio, to dajemy link do niego :P
Beata-Piotr
w Temacie
Posty: 295
Rejestracja: 01 lis 2007, 13:07

Post autor: Beata-Piotr »

CYBERUSIE, CYBERUSIE

co z pomarańczowymi karteczkami, na razie tylko raz mi sie pojawiła. Teraz znów nie bez względu przy jakim siedzę kopmuterze :x

prosze wyczaruj te karteczki :roll:
Bea
Site Admin
Posty: 591
Rejestracja: 04 paź 2006, 23:51

Post autor: Bea »

Adminek nam zaginął :evil: Cyberusku, żyjesz?
cyberus
Zainteresowany
Posty: 166
Rejestracja: 03 sie 2007, 22:43

Post autor: cyberus »

zyje!! schlalem sie jak pies ostatnio :p co do karteczek pojawiaja sie normalnie. sprawdzilem na 2 przegladarkach . jesli sie logujecie najlepiej zaznaczyc zapamietanie loginu i hasla. sorka za moje nie obecnosci ale sie nie wyrabiam czasem:/ postaram sie w srode cos popisac itp narazie wlasnie wrocilem do domu...

ps: zmienilem czas max autologowania na 30 dni :) karteczki powinny dzialac juz ok.
Bea
Site Admin
Posty: 591
Rejestracja: 04 paź 2006, 23:51

Post autor: Bea »

Jak żyję nie widziałam schlanego psa :wink:
Ale fajnie,że jestes :D Mam nadzieję ,że forum będzie smigało u wszystkich.
Beata-Piotr
w Temacie
Posty: 295
Rejestracja: 01 lis 2007, 13:07

Post autor: Beata-Piotr »

Cyberusku,
nadal nie mam karteczek i zawsze udaje mi sie logowanie za drugim razem

zapamiętanie hasła nic nie dało????
cyberus
Zainteresowany
Posty: 166
Rejestracja: 03 sie 2007, 22:43

Post autor: cyberus »

jais komunikat sie pojawia przy 1wszej probie logowania? czy porostu nie loguje? moze to byc rowniez problem z przegladarka:/ sprawdziem i wszystko gra na forum tzn na 2 kontach jest ok. jesli po logownaiu pojaia sie ponownie logowanie to problem z przegladarka. ewentualnie proponuje spraawdzic na firefoxie http://www.mozilla-europe.org/pl/products/firefox/ tutaj do pobrania
Beata-Piotr
w Temacie
Posty: 295
Rejestracja: 01 lis 2007, 13:07

Post autor: Beata-Piotr »

Cyberusie,

problem mam na laptopie. Na stacjonarnym działa dobrze.

Tylko, że jak na laptopie wchodzę na stare forum to karteczki są, a jak wchodzę na nowe forum to karteczek nie ma?

Nie znam sie za bardzo na komputerach, ale żadnych przeglądarek nie zmieniałam. Dziwi mnie to że na starym chodzi????
Bea
Site Admin
Posty: 591
Rejestracja: 04 paź 2006, 23:51

Post autor: Bea »

Ja korzystam tylko z opery i jest ok.
Tzn. jeden raz był chyba problemik, bo tylko jedna żółta świeciła, a nowych postów było więcej,ale takie rzeczy o ile pamiętam na starym forum także się zdarzały w początkach korzystania z niego...chyba :wink:

Sprawdziłam własnie u siebie w IE i w firefoxie i także bez problemów działa logowanie.
Moze to nie wina niedociagnięć forum, a laptaopa.
ODPOWIEDZ