Osoby, które zadeklarowały członkostwo w Stowarzyszeniu Chorych na Klasterowe Bóle Głowy, prosimy o opłacenie składki członkowskiej (60zł) za rok 2024.
Stowarzyszenie Chorych na Klasterowe Bóle Głowy
Bank PKO BP - Nr 93 1020 4391 0000 6102 0157 5935
Tytułem: składka członkowska 2024
Uwaga! Jeśli wpłacacie składkę w czyimś imieniu, z czyjegoś konta lub wpłacacie na poczcie, wpiszcie w tytule wpłaty imię i nazwisko osoby, której wpłata dotyczy.

Sprawa konta, forum, ogłoszenie osobiste...

Ogłoszenia, sprawy administracyjne itd.
Bea
Site Admin
Posty: 591
Rejestracja: 04 paź 2006, 23:51

Sprawa konta, forum, ogłoszenie osobiste...

Post autor: Bea »

Kochani!

Chciałabym Wam powiedzieć, że przez najbliższe miesiące mogę rzadko pojawiać się na forum. Nie znaczy to, nasza klasterowa spawa stała się dla mnie mało ważna, ale jestem w takiej sytuacji,że po prostu mogę nie dac rady byc tu tak systematycznie, jak do tej pory. Jestem w ciąży :D niestety trudnej i zagrożonej od samego początku. Mam jednak nadzieję, że będzie wszystko dobrze i dam radę nadal regularnie tu bywać i opiekowac się forum.

Strona, forum i nasze wszelkie działania są pod kontrolą- Olek, Cyberus i Aleko czuwają nad sprawnym działaniem całości.

Aleko jest odpowiedzialny za nasze konto bankowe, które w końcu będzie działało :) Ze względu na to, iż nie jesteśmy na razie żadną organizacją będzie to konto imienne na Niego. Ja także zakładałam konto imienne z myślą o kbg-jak wiecie nie zaczęło ono w ogóle funkcjonować.
Aleko jest nowym moderatorem i jak juz widać wyraźnie nasz Cyberusek jest adminem :) /hehe, adminków się nam namnożyło :wink: /

Pozdrawiam ciepło, Wszystkim bezbolesnych czasów!!!
Aleko
Site Admin
Posty: 456
Rejestracja: 13 cze 2007, 23:59

Post autor: Aleko »

Witajcie!
Dziękuję za zaufanie.Nr konta podam w najbliższym czasie,a Tobie Beatko życzymy wszyscy zdrowia!
Awatar użytkownika
Krzyniu
Zainteresowany
Posty: 239
Rejestracja: 06 sty 2008, 18:38

Post autor: Krzyniu »

Gratulacje!!!!
Też nad tym pracujemuy z żoną :)
A tym zagrożenieniem się nie przejmuj! Wszystko będzie dobrze!!!
K.
cyberus
Zainteresowany
Posty: 166
Rejestracja: 03 sie 2007, 22:43

Post autor: cyberus »

ty sie tam zajmij beatko tym co tzreba my sie bedziemy opiekowac lodowka;)
Aleko
Site Admin
Posty: 456
Rejestracja: 13 cze 2007, 23:59

Post autor: Aleko »

Podaję nr konta:
32 1050 1562 1000 0023 1483 4553.
W razie jakichkolwiek wpłat bardzo proszę o podanie nicka z forum-koniecznie!.Porządek musi być :wink: .
Bea
Site Admin
Posty: 591
Rejestracja: 04 paź 2006, 23:51

Post autor: Bea »

Chłopaki, dzięki :) Fajnie,że jestescie tutaj... teraz sobie odpocznę troszkę :P
cyberus
Zainteresowany
Posty: 166
Rejestracja: 03 sie 2007, 22:43

Post autor: cyberus »

tatata lewa prawa lewa to jest ta chwila to ... nie to forum;) hehe jak by co jestem dostepny 24/7 pod fonikiem lub pod mailem mozna mnie tez lapac:)
Kamila777
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: 28 cze 2007, 20:41

Post autor: Kamila777 »

I ja się dołączam do gratulacji :)
... i trzymam kciuki.
Beata-Piotr
w Temacie
Posty: 295
Rejestracja: 01 lis 2007, 13:07

Post autor: Beata-Piotr »

Aleko,

co z tym kontem,

prosiłam o podanie Danych właściciela konta, by zrobic przelew potrzebuję Imie, Nazwisko adres inaczej przelew mi nie wyjdzie???

Pozdrówka
Awatar użytkownika
Olek
Site Admin
Posty: 999
Rejestracja: 04 paź 2006, 13:28

Post autor: Olek »

Hallo,

zobacz pietro nizej.....! :idea:

http://www.kbg.lua.pl/viewtopic.php?t=108 :wink:

Pozdrawiam i zdrowka
Olek :lol:
ODPOWIEDZ