Osoby, które zadeklarowały członkostwo w Stowarzyszeniu Chorych na Klasterowe Bóle Głowy, prosimy o opłacenie składki członkowskiej (60zł) za rok 2024.
Stowarzyszenie Chorych na Klasterowe Bóle Głowy
Bank PKO BP - Nr 93 1020 4391 0000 6102 0157 5935
Tytułem: składka członkowska 2024
Uwaga! Jeśli wpłacacie składkę w czyimś imieniu, z czyjegoś konta lub wpłacacie na poczcie, wpiszcie w tytule wpłaty imię i nazwisko osoby, której wpłata dotyczy.

nowa strona i nowe forum

Ogłoszenia, sprawy administracyjne itd.
cyberus
Zainteresowany
Posty: 166
Rejestracja: 03 sie 2007, 22:43

nowa strona i nowe forum

Post autor: cyberus »

nie bede owijac w bawelne:P trza mi "czarnucha " co przepisze zawartosc strony glownej do plikow w doc i skopiuje grafiki:P strona bedzie szybko forum hmm smutna wiadomosc to ta ze szukam rozwiazania jak przeniesc zawartosc z tego na nowe :/

k ide kimac off:P
Bea
Site Admin
Posty: 591
Rejestracja: 04 paź 2006, 23:51

Post autor: Bea »

Hmmm, cięzko to nam idzie :wink: Ja nie pomogę niestety. Poza tym,czy ja mam takie wrażenie,że chciałabyś mieć prawie wszystko gotowe...czy mi się wydaje :roll:
cyberus
Zainteresowany
Posty: 166
Rejestracja: 03 sie 2007, 22:43

Post autor: cyberus »

hehe wolal bym lapka i net w pracy :p ehh gotowe bylo by piekne:P co do strony to juz prawie prawie wymyslilem jak:) tzn mam braki czasowe jedynie:/ co do forum gadalem z kilkoma osobami i z tego servisu hostujacego praktycznie nie da sie przeniesc zawartosci bez recznego kopiowania postow:( jutro zlapie jeszcze jednego kumpla moze on cos poradzi bo jak nie to nie wiem czy ma to ses ;( w naj naj ...... przypadku zaczne all od nowa . czwartek dniem wolnym wiec bede meic czasu troszke:) moze uda mi sie cos zrobic:)

edit; moge przeniesc tylko zawartos bez userow ze wzgledu na bledy na serverze mojeforum.net ...
ODPOWIEDZ