Osoby, które zadeklarowały członkostwo w Stowarzyszeniu Chorych na Klasterowe Bóle Głowy, prosimy o opłacenie składki członkowskiej (60zł) za rok 2024.
Stowarzyszenie Chorych na Klasterowe Bóle Głowy
Bank PKO BP - Nr 93 1020 4391 0000 6102 0157 5935
Tytułem: składka członkowska 2024
Uwaga! Jeśli wpłacacie składkę w czyimś imieniu, z czyjegoś konta lub wpłacacie na poczcie, wpiszcie w tytule wpłaty imię i nazwisko osoby, której wpłata dotyczy.

za dużo piszę ?

Masz propozycje, chcesz coś ogłosić, nie wiesz gdzie umieścić post, pisz tutaj.

za dużo piszę ?

tak
0
Brak głosów
nie
4
80%
nie mam zdania
0
Brak głosów
czasami za dużo
0
Brak głosów
posty są za długie
1
20%
 
Liczba głosów: 5

Awatar użytkownika
herman
Przewodnik
Posty: 547
Rejestracja: 01 sty 2010, 19:16

za dużo piszę ?

Post autor: herman »

takie pytanie mnie ostatnio nurtuje jak odwiedzam forum: czy ja za dużo piszę ?
zauważyłem, że mało nowych postów powstaje i zastanawiam się czy to ja za dużo piszę czy członkowie społeczności kbg mało ?
może moje pisanie jest zbyt agresywne i onieśmielam innych ?
może ja za bardzo utożsamiam się z takimi grupami ?
może i jestem gadatliwy ale wybaczcie, znalazłem w końcu grupę ludzi, która ma podobne problemy i chciał bym znaleźć odpowiedź na wiele pytań. niestety jakoś mało wylewne to forum. może się wstydzicie pisać ? zawsze można utworzyć dział poufny, do którego wejście mają tylko członkowie stowarzyszenia ;) (mam nadzieję, że można - powinienem się najpierw doinformować u administratorów ;) )
już nic nie piszę ;)
Awatar użytkownika
gnatek
Przewodnik
Posty: 994
Rejestracja: 26 paź 2008, 19:42

Re: za dużo piszę ?

Post autor: gnatek »

nie rób scen :D
po pierwsze , to normalna reakcja każdego nowego na forum. po okresie osamotnienia w swym nieszczęściu, nareszcie widzimy tu innych, tak samo ułomnych.
po drugie , rzeczywiście ostatnio jak by mniej się pisało.
po trzecie , nawet jak poprzednie są bez znaczenia , to zawsze wyjdzie na to, że ktoś pisze najwięcej. to czemu nie miałbyś to być ty ? mnie takie "drożdże" pasują :D
Awatar użytkownika
nadzieja
Przewodnik
Posty: 518
Rejestracja: 05 maja 2008, 12:07

Re: za dużo piszę ?

Post autor: nadzieja »

przesadzasz herman...;)
hmmm pamietam jak ja pojawiłam się na forum...moje posty to była masakra...tyle pisałam,ze szok... miałam multum pytań,ale tez cieszyło mnie,ze trafiłam do ludzi,ktorzy rozumieją i moglam mówić i mówić a nikt nie komentował w głupi sposób lub dawał idiotycznych raz w stylu" wex apap"
wszyscy byli kochani, ( a dla Tych moich ulubionych buziaki, oni wiedzą:*,dziś nie mam odwagi takiej to po nickach nie będę leciała :D:)
a poza tym jeszcze mnie nie pobiłesw ilosci pisania i gadania... przeceniasz się:P ;P
i wtedy tez bardzo ożywiłam forum...
czasem mamy takie okresy,ze milczymy...i mniej się rozmawia...ale ostatnio jest fajnie;)
my sie nie wstydzimy,ale POCZYTAJ DOKŁADNIE CAŁE FORUM. jesteśmy bardzo otwarci, my juz wszyscy pisaliśmy swoje historie i nie chcemy się powtarzac, a poza tym o pewnych rzeczach jak już się raz odwazy i wyleje swoje żale to ciężko do tego wrócić...
Awatar użytkownika
herman
Przewodnik
Posty: 547
Rejestracja: 01 sty 2010, 19:16

Re: za dużo piszę ?

Post autor: herman »

tylko właśnie staram się pozbierać w tych chaotycznych opisach i nie chodzi tu o to, ze posty są chaotyczne tylko o to, że informacje są strasznie pocięte i trzeba je zbierać do jednego wora. właśnie nosiłem się z zamiarem pozbierania to w jakąś tabelkę ale po za forum mam jeszcze sesję, którą muszę jakoś przebrnąć w czasie ataków.
Awatar użytkownika
narcissus
Zainteresowany
Posty: 235
Rejestracja: 23 lis 2015, 15:29

Re: za dużo piszę ?

Post autor: narcissus »

Takie mam od dłuższego czasu wrażenie...
ODPOWIEDZ