Osoby, które zadeklarowały członkostwo w Stowarzyszeniu Chorych na Klasterowe Bóle Głowy, prosimy o opłacenie składki członkowskiej (60zł) za rok 2024.
Stowarzyszenie Chorych na Klasterowe Bóle Głowy
Bank PKO BP - Nr 93 1020 4391 0000 6102 0157 5935
Tytułem: składka członkowska 2024
Uwaga! Jeśli wpłacacie składkę w czyimś imieniu, z czyjegoś konta lub wpłacacie na poczcie, wpiszcie w tytule wpłaty imię i nazwisko osoby, której wpłata dotyczy.

Imigran odstapie.

Masz propozycje, chcesz coś ogłosić, nie wiesz gdzie umieścić post, pisz tutaj.
Dori
Nowka
Posty: 18
Rejestracja: 26 lut 2009, 23:05

Imigran odstapie.

Post autor: Dori »

Dla zainteresowanych i tylko z konkrenta recepta lekarska na IMIGRAN w zastrzykach - mam do odstapienia kilka opakowan.
Niestety nie jestem sw. Mikolajem i nie stac mnie na to,zeby oddac gratis,poniewaz sama mam mase wydatkow zwiazanych z klasterem i tak jak kazdy z was za wszystko place gotowka a moja obecna sytuacja osobista nie jest zbyt "rozowa".
Odstapie za 80 zl\ opakowanie ( 2 zastrzyki ) , ktore jak wiecie , co juz zostalo doglebnie opisane mozna spokojnie podzielic ( dla kogo mniejsza dawka jest wystarczajaca)
Piszcie na priv jesli jest ktos zainteresowany.
Trzymam kciuki za wszystkich.
Dorota
Nowka
Posty: 2
Rejestracja: 03 wrz 2014, 21:46

Re: Imigran odstapie.

Post autor: Dorota »

Nie wiem co sie stalo, ale zostalam wylogowana, jesli to wina faktu iz od jakiegos czasu sie nie logowalam , to niestety, zmienilam operatora i nie mam dostepu do starej poczty wiec to jest moj nowy Nick. Jesli zostalam zabanowana przez administratora to pozostaje mi zapytac dlaczego ?
Ale musze napisac,ze w momencie kiedy tracisz mozliwosc zalogowania nie ma zadnej mozliwosci kontaktu z administratorem....bynajmniej ja jej nie znalazlam, kazda wymaga zalogowania.....to nalezaloby naprawic. :?
Dorota
Nowka
Posty: 2
Rejestracja: 03 wrz 2014, 21:46

Re: Imigran odstapie.

Post autor: Dorota »

Teraz widze, ze moj Nick-nie istnieje, wiec ZOSTALAM zabanowana....przykre,jesli prawdziwe ale jesli powodem byl moj post, to wystarczylo sie ze mna skontaktowac. Pozdrawiam wszystkich cierpiacych.....i wychodze zanim znw mnie zabanuja. Mam dosc wlasnych problemow,zeby dociekac co takiego zlego zrobilam. Po 5 latach ....zalosne. Mam nadzieje,ze to nie dlatego,ze napisalam,ze nie jestem sw. Mikolajem...coz, juz mnie tu nie ma. :|
Awatar użytkownika
gnatek
Przewodnik
Posty: 994
Rejestracja: 26 paź 2008, 19:42

Re: Imigran odstapie.

Post autor: gnatek »

Dorota, spoko :) pośpieszyłas się z tym zarzutami. żadnych działań tego typu z naszej strony nie było. postaram się wyjaśnić problem.
ODPOWIEDZ