Osoby, które zadeklarowały członkostwo w Stowarzyszeniu Chorych na Klasterowe Bóle Głowy, prosimy o opłacenie składki członkowskiej (60zł) za rok 2024.
Stowarzyszenie Chorych na Klasterowe Bóle Głowy
Bank PKO BP - Nr 93 1020 4391 0000 6102 0157 5935
Tytułem: składka członkowska 2024
Uwaga! Jeśli wpłacacie składkę w czyimś imieniu, z czyjegoś konta lub wpłacacie na poczcie, wpiszcie w tytule wpłaty imię i nazwisko osoby, której wpłata dotyczy.

Długie nieobecności....

Masz propozycje, chcesz coś ogłosić, nie wiesz gdzie umieścić post, pisz tutaj.
Awatar użytkownika
sawbona
w Temacie
Posty: 254
Rejestracja: 13 gru 2006, 09:08

Długie nieobecności....

Post autor: sawbona »

Bijąc się w pierś i posypując głowę popiołem pozdrawiam wszystkich forumowiczów i składam akt samokrytyki za długą absencję w towarzyskich działaniach zacnego Stowarzyszenia. Oczywiście powód jest prozaiczny. Nie mam ataków od roku, więc udaję że nie mam Ktosia. Do przypomnienia o mojej przypadłości zmusiło mnie niecodzienne zdarzenie. Moja bardzo dobra koleżanka z pracy, znana od lat wielu - zadzwoniła do mnie z pytaniem czy ja Bianka jestem jedna taka w Polsce i czy aby się nie mylę :)) Okazało się, że jej mąż cierpi na klastra, żona zaś próbując mu pomóc znalazła stronę Stowarzyszenia w necie....a w składzie zarządzającym ( jak to ładnie brzmi) JA:)) Trzeba było zorganizować szybko akcję pomocową, instruktaż obsługi Ktosia, jak również wymóc obietnicę dołączenia do Stowarzyszenia ( w końcu składki też są ważne, nie? :) Mam nadzieję, że oboje Państwo wkrótce dołączą do naszej elitarnej grupki a ja w ten sposób ponowie zacznę zaglądać na forum :))

I jeszcze jedno. Co tam u państwa słychać. Aleko? Olek? Piter? Gnatek? Młody? Mercedes?, Ania? ....i cała, cala rzesza znajomków......

Z proletariackim pozdrowieniem )
Aleko
Site Admin
Posty: 456
Rejestracja: 13 cze 2007, 23:59

Re: Długie nieobecności....

Post autor: Aleko »

Miło Cię widzieć,czytać.... :D
Awatar użytkownika
gnatek
Przewodnik
Posty: 994
Rejestracja: 26 paź 2008, 19:42

Re: Długie nieobecności....

Post autor: gnatek »

ech Bianka, Ty nasza córko marnotrawna :wink:
ale fajnie , że jesteś. może dasz radę spotkać się z nami na zjeździe w październiku ?
:D
Awatar użytkownika
sawbona
w Temacie
Posty: 254
Rejestracja: 13 gru 2006, 09:08

Re: Długie nieobecności....

Post autor: sawbona »

Się postaram oczywiście, choć mam nadzieję że spotkanie nie będzie w Gdańsku, na przykład.....:)) Ja teraz od 3 lat pracuję w weekendy i nie jest mi łatwo wyrwać się w sobotę...ale zrobię co w mojej mocy
Ugaratas
Nowka
Posty: 6
Rejestracja: 03 paź 2016, 09:45

Re: Długie nieobecności....

Post autor: Ugaratas »

No fajna opcja takie wypady i spotkania też bym się wybrał
ODPOWIEDZ