Osoby, które zadeklarowały członkostwo w Stowarzyszeniu Chorych na Klasterowe Bóle Głowy, prosimy o opłacenie składki członkowskiej (60zł) za rok 2024.
Stowarzyszenie Chorych na Klasterowe Bóle Głowy
Bank PKO BP - Nr 93 1020 4391 0000 6102 0157 5935
Tytułem: składka członkowska 2024
Uwaga! Jeśli wpłacacie składkę w czyimś imieniu, z czyjegoś konta lub wpłacacie na poczcie, wpiszcie w tytule wpłaty imię i nazwisko osoby, której wpłata dotyczy.

Czym oczyszczacie twarz dziewczyny?

Masz propozycje, chcesz coś ogłosić, nie wiesz gdzie umieścić post, pisz tutaj.
Klamerka
Nowka
Posty: 10
Rejestracja: 13 kwie 2012, 13:48

Czym oczyszczacie twarz dziewczyny?

Post autor: Klamerka »

Ja dotychczas stosowałam żel do mycia twarzy pewnej znanej marki, ale dostałam okropnego uczulenia. :( Niby nic, zwykłe uczulenie, ale kurcze wstydziłam się wyjść z domu. I teraz jestem w kropce, bo nie wiem co kupić. Mydło oczywiście odpada. Moglibyście mi coś polecić? Ważny jest dla mnie demakijaż oczu, no i chyba mam wrażliwą skórę. moją ciekawość wzbudził jak na razie jedynie płyn micelarny - ktoś z Was go używał?
Awatar użytkownika
gnatek
Przewodnik
Posty: 994
Rejestracja: 26 paź 2008, 19:42

Re: Czym oczyszczacie twarz dziewczyny?

Post autor: gnatek »

Piter i ja od dawna go stosujemy. przyjemny zapach, niepodrażnia naskórka w sam raz po goleniu. myślę, że do demakijażu też się nada :)
Awatar użytkownika
piter
Przewodnik
Posty: 686
Rejestracja: 12 lis 2006, 09:05

Re: Czym oczyszczacie twarz dziewczyny?

Post autor: piter »

Oczywiście że tak :shock: :shock:
Klamerka ? wyślij fotkę buźki na forum może coś da się wymyślić .
Awatar użytkownika
herman
Przewodnik
Posty: 547
Rejestracja: 01 sty 2010, 19:16

Re: Czym oczyszczacie twarz dziewczyny?

Post autor: herman »

Nie nakładać makijażu - problem jego zmywania zniknie.
Ja do zmywania makijażu używam czyścika Loctite 7063 ( http://co.ilekosztuje.pl/b5d79-product/ ... 21621.html ), gdyż zazwyczaj makijaż mam niejako przy okazji malowania ;) :D
Awatar użytkownika
hysteria
Nowka
Posty: 17
Rejestracja: 04 lut 2015, 08:58

Re: Czym oczyszczacie twarz dziewczyny?

Post autor: hysteria »

Polecam produkty firmy ziaja bo nie uczulaja no i oczywiscie wszystkie inne, ale warto sprawdzic czy w skladzie wystepuja same naturalne skladniki, bo wspolczesni producenci staraja sie nam wcisnac ta chemie doslwonie wszedzie.. pozdrawiam!
ODPOWIEDZ