Osoby, które zadeklarowały członkostwo w Stowarzyszeniu Chorych na Klasterowe Bóle Głowy, prosimy o opłacenie składki członkowskiej (60zł) za rok 2024.
Stowarzyszenie Chorych na Klasterowe Bóle Głowy
Bank PKO BP - Nr 93 1020 4391 0000 6102 0157 5935
Tytułem: składka członkowska 2024
Uwaga! Jeśli wpłacacie składkę w czyimś imieniu, z czyjegoś konta lub wpłacacie na poczcie, wpiszcie w tytule wpłaty imię i nazwisko osoby, której wpłata dotyczy.

Z BRAKU LAKU

Masz pytanie, zadaj je tutaj.
Awatar użytkownika
januszx64
Zainteresowany
Posty: 147
Rejestracja: 02 mar 2009, 14:48

Z BRAKU LAKU

Post autor: januszx64 »

Z braku zajęcia znalazłem w necie stronkę forumzdrowia a że opis choroby KBG jest bardzo podobny do mojej dolegliwości więc wysłałem pytanie .Czy takie i takie leki przerywają atak ? Oczywiście wiem że przerywają . Ale chęć sprawdzenia tej stronki wypadła miernie . Odpowiedz miała być udzielona w ciągu trzech dni a minęło prawie trzy tygodnie mało tego , to nie jest odpowiedz .Krótka zdawkowa informacja . co to jest klaster ? trochę o nerwie trójdzielnym i propozycja wizyty u neurologa . Lepsze odpowiedzi wysłali by nie którzy z naszego forum , chyba zatrudnię się tam jako udzielający odpowiedzi . Bo na moje pytanie odpowiedział niby lek . med. a ja myślę że praktykant albo lekarz mający pacjentów tam gdzie słońce nie dochodzi . UWAŻAJCIE Z KIM MACIE DO CZYNIENIA nie zawsze ładne słówka idą w parze z umiejętnościami !!! :?:
Bea
Site Admin
Posty: 591
Rejestracja: 04 paź 2006, 23:51

Re: Z BRAKU LAKU

Post autor: Bea »

Zajrzałam na tę stronę. Typowa zbiorcza o wszystkim. Nie ma co się spodziewać dokładnych, wyczerpujących odpwiedzi. Tak to najczęsciej działa na takich stronach czy dotycza zdrowia ludzkiego, czy weterynarii. Opis kbg w miarę rzetelny. Dobre i to.
ODPOWIEDZ