Osoby, które zadeklarowały członkostwo w Stowarzyszeniu Chorych na Klasterowe Bóle Głowy, prosimy o opłacenie składki członkowskiej (60zł) za rok 2024.
Stowarzyszenie Chorych na Klasterowe Bóle Głowy
Bank PKO BP - Nr 93 1020 4391 0000 6102 0157 5935
Tytułem: składka członkowska 2024
Uwaga! Jeśli wpłacacie składkę w czyimś imieniu, z czyjegoś konta lub wpłacacie na poczcie, wpiszcie w tytule wpłaty imię i nazwisko osoby, której wpłata dotyczy.

Niby klaster ale...

Masz pytanie, zadaj je tutaj.
fhr
Nowka
Posty: 2
Rejestracja: 01 sie 2015, 13:06

Niby klaster ale...

Post autor: fhr »

Witam wszystkich, to mój pierwszy post.
Mam 25 lat, "dziwne" bóle głowy mam od około 3 lat. Typ bólu zgadza się z klasterowym bólem głowy tj. silny, kłujący, zawsze tylko z jednej strony głowy, dodatkowo występuje ból gałki ocznej lub też jakby bezpośrednio za nią. Natomiast nie wiem co myśleć o okolicznościach występowania bólu - pojawia się tylko i wyłącznie po piciu, następnego dnia.. czyli "na kaca". Wiem, że to brzmi śmiesznie, bo możecie sobie pomyśleć "ma kaca i panikuje". Jednak nie zawsze jest taki ból po piciu, czasem mam normalnego kaca - boli cała głowa itp, a czasem tak, że tylko z jednej strony (prawej) w sposób, który opisałem wyżej. Jestem pewny, że to nie jest normalne, więc proszę o pomoc - z czym mam do czynienia ? Dodam, że ból przechodzi czasem po 2-3 godzinach, a czasem trzyma do samego wieczora. Czasem pojawiają się wymioty z rana [po piciu zrozumiałe], wtedy ból przechodzi momentalnie, "jak ręką odjął". Kiedyś (3 lata temu) miałem identyczne bóle z samego rana, po przebudzeniu się, ale bardzo rzadko [może raz w miesiącu].
Awatar użytkownika
Olek
Site Admin
Posty: 999
Rejestracja: 04 paź 2006, 13:28

Re: Niby klaster ale...

Post autor: Olek »

witaj,

zrob jak Marcin napisal...! :roll: :oops:
Liliana
w Temacie
Posty: 390
Rejestracja: 29 gru 2014, 14:12

Re: Niby klaster ale...

Post autor: Liliana »

Ulga w bólu po zwymiotowaniu mocno wskazywałaby na migrenę. Ale, tak jak mówią chłopaki, od stawiania diagnozy jest lekarz.
Pozdrawiam serdecznie :)
fhr
Nowka
Posty: 2
Rejestracja: 01 sie 2015, 13:06

Re: Niby klaster ale...

Post autor: fhr »

Ok, dziękuję za odpowiedzi.
ODPOWIEDZ