Osoby, które zadeklarowały członkostwo w Stowarzyszeniu Chorych na Klasterowe Bóle Głowy, prosimy o opłacenie składki członkowskiej (60zł) za rok 2024.
Stowarzyszenie Chorych na Klasterowe Bóle Głowy
Bank PKO BP - Nr 93 1020 4391 0000 6102 0157 5935
Tytułem: składka członkowska 2024
Uwaga! Jeśli wpłacacie składkę w czyimś imieniu, z czyjegoś konta lub wpłacacie na poczcie, wpiszcie w tytule wpłaty imię i nazwisko osoby, której wpłata dotyczy.

CZy to może byc KBG ??

Masz pytanie, zadaj je tutaj.
Kupiec
Nowka
Posty: 2
Rejestracja: 27 sty 2015, 11:06

CZy to może byc KBG ??

Post autor: Kupiec »

witam , Mam prawie juz 30 lat , od paru dni mam wieczorami przed snem okropne napady bólu głowy skupione za lewym okiem , łukiem brwiowym, ból jest narastajacy, kiedy leże jest nie do znesienia i mam ochotę roztrzaskac głowe o scianę , Tabletki przeciwbólowe nie pomagają, moim jedym marzeniem jest wtedy by zasnąc, Jestem wtedy rozdrażniony przeszkadza mi swiatło z telewizora, drażnią dzwięki i dotyk bliskiej mi osoby. z bólu leżac wierzgam nogami głowa mi się poci oczy mam czerwone, ból jest nie do zniesienia, jedyną chwilową ulga jest kaszel po którym przez kilka sekund nie czuje bólu tylko chwilową ulgę by ból znów zaczoł momentalnie narastać i pulsacyjnie atakowac wnetrze mojego oczodołu, Jestem z moją połowką przerażony bo Ona nie wie co mi jest i jak mi pomóc a ja nie potrafie funkcjonowac i normalnie zasnąc, Wczoraj walczyłem z bólem ponad 2h , wstawałem siedziałem , wyszedłem na balkon no nie wiedziałem co mam zrobić ,
po tym czasie z kompresem na lewej stronei głowy jakoś udało mi sie zasnąc, dziś od rana czuje sie otępiały jak mół bagienny (może to wina tabletek przeciwbólowych które wczoraj zazyłem) , jestem alergikiem (uczulony na pyłki i alergeny występujace 7 miesięcy w roku) po wczorajszym najsilnijszym ataku planuje po pracy isc do lekarza rodzinnego, boje się tej wizyty bo szczerze wątpie w prawdiłowa diagnozę, Macie może jakies rady, co mam mówic , czy jest to prawdopodobieństwo KBG ??
Dziękuje i pozdrawiam
Awatar użytkownika
sawbona
w Temacie
Posty: 254
Rejestracja: 13 gru 2006, 09:08

Re: CZy to może byc KBG ??

Post autor: sawbona »

Prawdopodobieństwo oczywiście jest. Niemniej żadne z nas nie jest tu lekarzem i nikt jednoznacznie nie odpowie na Twoje pytanie. Zdecydowanie polecam wizytę u neurologa. Dobrego neurologa. Jeśli to pierwszy taki epizod, może to nic złego. Ot, po prostu nietypowy ból głowy. Ale może to coś więcej. Koniecznie idź do lekarza, nie ma co zwlekać i czekać aż samo przestanie.
Kupiec
Nowka
Posty: 2
Rejestracja: 27 sty 2015, 11:06

Re: CZy to może byc KBG ??

Post autor: Kupiec »

Mam juz skierowanie , teraz sie tylko dziś zarejestruje , Ponoć sie czeka 2 miechy , tak że poczekam .
Pozdrawawiam
Liliana
w Temacie
Posty: 390
Rejestracja: 29 gru 2014, 14:12

Re: CZy to może byc KBG ??

Post autor: Liliana »

Życzę mądrego lekarza i trafnej diagnozy :)
Awatar użytkownika
gnatek
Przewodnik
Posty: 994
Rejestracja: 26 paź 2008, 19:42

Re: CZy to może byc KBG ??

Post autor: gnatek »

ja wczoraj byłem u swojej Pani Doktor.
przyjmowała zapisy na wrzesień :(
ale, tego roku :D
Awatar użytkownika
sawbona
w Temacie
Posty: 254
Rejestracja: 13 gru 2006, 09:08

Re: CZy to może byc KBG ??

Post autor: sawbona »

Ja nie wiem, ja tego nie rozumiem. Płacę oczywiście składki ale nigdy, przenigdy nie korzystałam z usług neurologa na państwówce. Po prostu "Dziad" jest i był dla mnie priorytetem, dlatego zawsze chodziłam prywatnie do lekarzy. W takiej sytuacji nie szkoda mi 100 czy 150 zeta bo dzięki temu szybciej mogę pozbyć się Dziada. Czekać dwa miesiące???? Albo osiem???? Wykluczone. Dlatego nie rozumiem, jak możecie z tym czekać. To oczywista Wasza sprawa, tylko dla mnie kompletnie niezrozumiała.
Awatar użytkownika
gnatek
Przewodnik
Posty: 994
Rejestracja: 26 paź 2008, 19:42

Re: CZy to może byc KBG ??

Post autor: gnatek »

spoko Bianka, mam tę luksusową sytuację, że jestem przyjmowany natentychmiast. przez 33 lata, ta sama przychodnia przykliniczna.
ale inni tak różowo, nie mają.
ODPOWIEDZ