Osoby, które zadeklarowały członkostwo w Stowarzyszeniu Chorych na Klasterowe Bóle Głowy, prosimy o opłacenie składki członkowskiej (60zł) za rok 2024.
Stowarzyszenie Chorych na Klasterowe Bóle Głowy
Bank PKO BP - Nr 93 1020 4391 0000 6102 0157 5935
Tytułem: składka członkowska 2024
Uwaga! Jeśli wpłacacie składkę w czyimś imieniu, z czyjegoś konta lub wpłacacie na poczcie, wpiszcie w tytule wpłaty imię i nazwisko osoby, której wpłata dotyczy.

Witam. Dobry wieczor.

Napisz parę słów o sobie.
Tal Rash
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: 11 maja 2014, 22:58

Witam. Dobry wieczor.

Post autor: Tal Rash »

Witam wszystkich. Na strone trafilem trzy dni temu. Dzis sie zarejestrowalem. Potwor zniszczyl moje zycie. W tej chwili jestem aktywny. Jazdy towarzysza mi odkad pamietam. Od jakiegos czasu nasilily sie bardzo. Kazdy dzien do siebie podobny, wiec trudno mi powiedziec jak dlugo nie daje mi wytchnienia. Popadam w skrajnosci. Wiem, ze znow dzis zaatakuje z pelna moca. Jest pod skora. Jest wyczuwalny i nie odpuszcza. Nie jem. Nie spie. Nie zyje. Pewnie do tego przypaletala sie powazna depresja. Pisze z telefonu. Dosc chaotycznie. Jak na zawolanie potwor wlasnie sie wybudza. Nie chce mi sie zyc. Bede tu zagladal. Zycze ZDROWIA.
praczowicz
Nowka
Posty: 1
Rejestracja: 24 kwie 2017, 19:24

Re: Witam. Dobry wieczor.

Post autor: praczowicz »

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Trafiłem na forum przypadkowo, ale bardzo się cieszę, że je znalazłem!
Awatar użytkownika
Olek
Site Admin
Posty: 999
Rejestracja: 04 paź 2006, 13:28

Re: Witam. Dobry wieczor.

Post autor: Olek »

Witamy......

napisz cos, o sobie..... :roll:
ODPOWIEDZ