Klasterowy Ból Głowy - Rejestracja

UWAGA NOWI UŻYTKOWNICY!
Brak słowa powitania w Waszym pierwszym poście będzie równoznaczny z usunięciem posta i ostrzeżeniem.
NA TYM FORUM CENIMY SOBIE KULTURĘ OSOBISTĄ.

Jeśli rejestrujesz się tylko po to żeby dodać na Forum link do jakichś stron www (zarówno komercyjnych jak i niekomercyjnych), nie rób tego.
Szkoda Twojego i naszego czasu.
Link (zarówno ten w sygnaturce, jak i w profilu) zostanie skasowany.

Osoby, które zakładają konto tylko po to, by zamieścić sygnaturę z reklamą i link do reklamowanej strony www muszą liczyć się z konsekwencjami.
Każdorazowo wysyłamy informacje o nieuczciwym pozycjonowaniu do właściciela reklamowanej strony.


Rejestrując się na witrynie „Klasterowy Ból Głowy”, zwanej dalej „my”, ”nas”, „nasza”, „Klasterowy Ból Głowy”, „http://forum.klasterowy.pl”, akceptujesz wyszczególnione poniżej postanowienia. Jeśli ich nie akceptujesz, opuść to miejsce, naciskając przycisk „Nie akceptuję”. Administracja witryny „Klasterowy Ból Głowy” ma prawo w dowolnym czasie zmienić poniższe postanowienia, informując cię o zmianach, niemniej wskazane jest, aby użytkownicy sami regularnie zaglądali do tego regulaminu. Korzystanie z witryny „Klasterowy Ból Głowy” po zmianach regulaminu oznacza, że akceptujesz te zmiany ze wszelkimi konsekwencjami prawnymi.

Nasze fora zwane też „one”, „ich”, „je”, „phpBB software”, „www.phpbb.com”, „phpBB Limited”, „phpBB Teams” działają w oparciu o oprogramowanie wykorzystujące technologię phpBB, która jest środowiskiem typu witryny (bulletin board), wydane na licencji „GNU General Public License v2” zwanej też „GPL”. Oprogramowanie jest dostępne do pobrania ze strony www.phpbb.com. Oprogramowanie phpBB tylko ułatwia dyskusje przez internet, a jego autorzy nie kontrolują tekstów zamieszczanych w internecie za jego pomocą. Więcej informacji o phpBB można znaleźć na stronie https://www.phpbb.com/.

Akceptujesz zakaz publikowania wypowiedzi o charakterze obraźliwym, oszczerczym, propagującym treści niezgodne z polskim prawem lub naruszającym cudze prawa autorskie i dobra osobiste. Naruszenie tego zakazu może skutkować dla ciebie całkowitym zablokowaniem dostępu do tej witryny, a twój dostawca internetu zostanie powiadomiony o twoim niewłaściwym zachowaniu. Wyrażasz zgodę na to, że „Klasterowy Ból Głowy” może w każdej chwili usunąć, zmienić, przenieść lub zamknąć każdy twój temat, post. Wyrażasz zgodę na zapisywanie wszystkich podanych przez ciebie informacji w naszej bazie danych. Informacje te nie będą przekazywane nikomu bez twojej zgody, ale ani „Klasterowy Ból Głowy”, ani phpBB Limited nie ponosi odpowiedzialności za włamania do witryny, podczas których może dojść do kradzieży danych.